overzicht
 
District Landelijk / 2e Divisie /  
20-04-2019Sparta Rotterdam - VVSB 2 - 1
20-04-2019Lienden - Kozakken Boys 0 - 2
20-04-2019Rijnsburgse Boys - De Treffers 3 - 1
20-04-2019GVVV - IJsselmeervogels 3 - 2
20-04-2019Spakenburg - Almere 2 - 0
20-04-2019Vitesse - AFC 2 - 3
20-04-2019HHC Hardenberg - Koninklijke HFC 1 - 1
20-04-2019Excelsior M. - Scheveningen 4 - 0
20-04-2019Barendrecht - Katwijk 1 - 1
14-04-2019De Treffers - Vitesse 3 - 0
14-04-2019Koninklijke HFC - Sparta Rotterdam 1 - 0
13-04-2019VVSB - GVVV 1 - 3
13-04-2019Katwijk - Lienden 2 - 0
13-04-2019IJsselmeervogels - HHC Hardenberg 1 - 2
13-04-2019AFC - Barendrecht 3 - 0
13-04-2019Kozakken Boys - Spakenburg 2 - 1
13-04-2019Almere - Excelsior M. 1 - 3
13-04-2019Scheveningen - Rijnsburgse Boys 3 - 4
06-04-2019Vitesse - HHC Hardenberg 4 - 1
06-04-2019Lienden - Excelsior M. 1 - 0
06-04-2019Katwijk - AFC 2 - 3
06-04-2019Rijnsburgse Boys - IJsselmeervogels 1 - 3
06-04-2019Kozakken Boys - Almere 3 - 1
06-04-2019Spakenburg - De Treffers 1 - 0
06-04-2019Sparta Rotterdam - Scheveningen 2 - 2
06-04-2019Barendrecht - VVSB 1 - 3
06-04-2019GVVV - Koninklijke HFC 3 - 2
Stand bijgewerkt t/m 20-04-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
AFC 30 20 5 5 65 76 38
IJsselmeervogels 30 17 6 7 57 62 43
Excelsior M. 30 16 6 8 54 57 33
Katwijk 30 14 10 6 52 48 32
Koninklijke HFC 29 15 6 8 51 51 32
Spakenburg 30 16 3 11 51 53 44
HHC Hardenberg 29 15 5 9 50 60 44
Kozakken Boys 30 15 5 10 50 51 39
GVVV 30 12 7 11 43 53 53
Vitesse 30 11 8 11 41 48 40
Rijnsburgse Boys 30 12 5 13 41 62 68
Sparta Rotterdam 29 10 8 11 38 52 47
De Treffers 29 11 5 13 38 40 43
Scheveningen 30 9 7 14 34 50 57
VVSB 30 6 5 19 23 47 76
Lienden 30 6 5 19 23 36 80
Almere 30 6 4 20 22 34 63
Barendrecht 30 5 4 21 19 28 76
Programma
22-04-2019 14:00 Koninklijke HFC - De Treffers
22-04-2019 15:30 HHC Hardenberg - Sparta Rotterdam
04-05-2019 14:00 AFC - Scheveningen
04-05-2019 14:30 Barendrecht - Sparta Rotterdam
04-05-2019 14:30 Katwijk - HHC Hardenberg
04-05-2019 14:30 Vitesse - Rijnsburgse Boys
04-05-2019 14:30 Almere - Koninklijke HFC
04-05-2019 15:00 Spakenburg - Excelsior M.
04-05-2019 15:00 Kozakken Boys - VVSB
04-05-2019 15:30 Lienden - GVVV
04-05-2019 15:30 De Treffers - IJsselmeervogels
Stand eerste periode bijgewerkt t/m 17-11-2018
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
AFC 12 9 1 2 28 37 17
IJsselmeervogels 12 8 3 1 27 24 10
Sparta Rotterdam 12 8 2 2 26 32 16
Katwijk 12 6 4 2 22 19 13
Koninklijke HFC 12 6 2 4 20 18 12
Rijnsburgse Boys 12 6 2 4 20 28 27
Spakenburg 12 6 2 4 20 19 18
HHC Hardenberg 12 6 1 5 19 25 16
GVVV 12 4 4 4 16 23 21
Excelsior M. 12 4 3 5 15 19 18
De Treffers 12 4 3 5 15 17 22
Kozakken Boys 12 4 2 6 14 20 22
Vitesse 12 3 4 5 13 15 16
Almere 12 3 2 7 11 15 27
Barendrecht 12 3 2 7 11 14 28
Lienden 12 2 4 6 10 19 30
Scheveningen 12 2 3 7 9 15 28
VVSB 12 1 2 9 5 18 36
Stand tweede periode bijgewerkt t/m 02-03-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
Excelsior M. 11 7 3 1 24 24 10
IJsselmeervogels 11 7 2 2 23 27 17
Koninklijke HFC 10 6 3 1 21 19 10
Katwijk 11 6 2 3 20 18 10
AFC 11 5 4 2 19 20 11
Spakenburg 11 6 1 4 19 24 17
HHC Hardenberg 10 5 3 2 18 20 16
Kozakken Boys 11 5 3 3 18 16 12
De Treffers 10 5 1 4 16 15 13
Vitesse 11 4 4 3 16 16 13
Scheveningen 11 4 3 4 15 24 15
GVVV 11 4 2 5 14 13 18
Rijnsburgse Boys 11 3 3 5 12 21 24
Almere 11 3 1 7 10 15 21
Barendrecht 11 2 1 8 7 8 28
Lienden 11 2 1 8 7 11 32
Sparta Rotterdam 10 0 5 5 5 12 21
VVSB 11 1 2 8 5 16 31
Stand derde periode bijgewerkt t/m 20-04-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
Kozakken Boys 7 6 0 1 18 15 5
AFC 7 6 0 1 18 19 10
Excelsior M. 7 5 0 2 15 14 5
VVSB 7 4 1 2 13 13 9
GVVV 7 4 1 2 13 17 14
HHC Hardenberg 7 4 1 2 13 15 12
Vitesse 7 4 0 3 12 17 11
Spakenburg 7 4 0 3 12 10 9
Koninklijke HFC 7 3 1 3 10 14 10
Katwijk 7 2 4 1 10 11 9
Scheveningen 7 3 1 3 10 11 14
Rijnsburgse Boys 7 3 0 4 9 13 17
De Treffers 7 2 1 4 7 8 8
Sparta Rotterdam 7 2 1 4 7 8 10
IJsselmeervogels 7 2 1 4 7 11 16
Lienden 7 2 0 5 6 6 18
Almere 7 0 1 6 1 4 15
Barendrecht 7 0 1 6 1 6 20
 
Voetbaluitslagen van De Limburger worden gepubliceerd in samenwerking met Datawiresport B.V. Bij het verzamelen van de wedstrijdresultaten wordt de grootste zorgvuldigheid in acht genomen. Het blijft echter mogelijk dat er fouten in de gegevens sluipen. Meld eventuele correcties of wijzigingen betreffende de uitslagen bij Datawiresport op 036-7115100 (fax: 036-5341601). U kunt uiteraard ook mailen: uitslagen@datawiresport.nl.