overzicht
 
District Landelijk / 2e Divisie /  
10-02-2019AFC - Koninklijke HFC 0 - 0
09-02-2019Vitesse - Kozakken Boys 1 - 1
09-02-2019Lienden - Almere 3 - 2
09-02-2019HHC Hardenberg - VVSB 2 - 5
09-02-2019Katwijk - Spakenburg 2 - 1
09-02-2019Rijnsburgse Boys - Sparta Rotterdam 3 - 0
09-02-2019IJsselmeervogels - Excelsior M. 2 - 2
09-02-2019Barendrecht - De Treffers 0 - 3
09-02-2019GVVV - Scheveningen 1 - 0
03-02-2019De Treffers - Lienden 2 - 0
02-02-2019VVSB - IJsselmeervogels 1 - 2
02-02-2019Almere - Vitesse 1 - 1
02-02-2019Sparta Rotterdam - GVVV 2 - 3
02-02-2019Scheveningen - HHC Hardenberg 3 - 3
02-02-2019Spakenburg - AFC 1 - 2
02-02-2019Kozakken Boys - Katwijk 2 - 1
02-02-2019Excelsior M. - Rijnsburgse Boys 1 - 1
02-02-2019Koninklijke HFC - Barendrecht 3 - 1
Stand bijgewerkt t/m 10-02-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
AFC 21 14 4 3 46 54 23
IJsselmeervogels 21 13 5 3 44 43 23
Koninklijke HFC 20 11 5 4 38 36 18
Katwijk 21 11 5 5 38 33 21
Excelsior M. 21 10 6 5 36 39 26
Spakenburg 21 10 3 8 33 35 30
Rijnsburgse Boys 21 9 5 7 32 45 45
Sparta Rotterdam 20 8 7 5 31 42 32
GVVV 21 8 6 7 30 35 35
HHC Hardenberg 19 8 4 7 28 37 29
Vitesse 21 7 7 7 28 30 27
Kozakken Boys 21 8 4 9 28 33 32
De Treffers 20 8 3 9 27 29 33
Scheveningen 21 4 6 11 18 29 42
Almere 21 5 3 13 18 25 43
Barendrecht 20 5 2 13 17 20 49
Lienden 21 3 5 13 14 26 57
VVSB 21 2 4 15 10 32 58
Programma
16-02-2019 14:30 Koninklijke HFC - Vitesse
16-02-2019 14:30 Excelsior M. - HHC Hardenberg
16-02-2019 14:30 Scheveningen - Barendrecht
16-02-2019 15:00 Spakenburg - Lienden
16-02-2019 15:00 Kozakken Boys - Rijnsburgse Boys
16-02-2019 15:30 VVSB - Katwijk
16-02-2019 15:30 Sparta Rotterdam - IJsselmeervogels
16-02-2019 15:30 Almere - GVVV
17-02-2019 14:30 De Treffers - AFC
23-02-2019 14:30 GVVV - De Treffers
23-02-2019 14:30 Barendrecht - Kozakken Boys
23-02-2019 14:30 Excelsior M. - Koninklijke HFC
23-02-2019 14:30 Scheveningen - VVSB
23-02-2019 15:00 IJsselmeervogels - Almere
23-02-2019 15:30 Rijnsburgse Boys - Spakenburg
23-02-2019 15:30 HHC Hardenberg - AFC
23-02-2019 15:30 Vitesse - Katwijk
23-02-2019 15:30 Sparta Rotterdam - Lienden
02-03-2019 15:30 HHC Hardenberg - Barendrecht
Stand eerste periode bijgewerkt t/m 17-11-2018
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
AFC 12 9 1 2 28 37 17
IJsselmeervogels 12 8 3 1 27 24 10
Sparta Rotterdam 12 8 2 2 26 32 16
Katwijk 12 6 4 2 22 19 13
Koninklijke HFC 12 6 2 4 20 18 12
Rijnsburgse Boys 12 6 2 4 20 28 27
Spakenburg 12 6 2 4 20 19 18
HHC Hardenberg 12 6 1 5 19 25 16
GVVV 12 4 4 4 16 23 21
Excelsior M. 12 4 3 5 15 19 18
De Treffers 12 4 3 5 15 17 22
Kozakken Boys 12 4 2 6 14 20 22
Vitesse 12 3 4 5 13 15 16
Almere 12 3 2 7 11 15 27
Barendrecht 12 3 2 7 11 14 28
Lienden 12 2 4 6 10 19 30
Scheveningen 12 2 3 7 9 15 28
VVSB 12 1 2 9 5 18 36
Stand tweede periode bijgewerkt t/m 10-02-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
Excelsior M. 9 6 3 0 21 20 8
Koninklijke HFC 8 5 3 0 18 18 6
AFC 9 5 3 1 18 17 6
IJsselmeervogels 9 5 2 2 17 19 13
Katwijk 9 5 1 3 16 14 8
Vitesse 9 4 3 2 15 15 11
Kozakken Boys 9 4 2 3 14 13 10
GVVV 9 4 2 3 14 12 14
Spakenburg 9 4 1 4 13 16 12
De Treffers 8 4 0 4 12 12 11
Rijnsburgse Boys 9 3 3 3 12 17 18
HHC Hardenberg 7 2 3 2 9 12 13
Scheveningen 9 2 3 4 9 14 14
Almere 9 2 1 6 7 10 16
Barendrecht 8 2 0 6 6 6 21
Sparta Rotterdam 8 0 5 3 5 10 16
VVSB 9 1 2 6 5 14 22
Lienden 9 1 1 7 4 7 27
 
Voetbaluitslagen van De Limburger worden gepubliceerd in samenwerking met Datawiresport B.V. Bij het verzamelen van de wedstrijdresultaten wordt de grootste zorgvuldigheid in acht genomen. Het blijft echter mogelijk dat er fouten in de gegevens sluipen. Meld eventuele correcties of wijzigingen betreffende de uitslagen bij Datawiresport op 036-7115100 (fax: 036-5341601). U kunt uiteraard ook mailen: uitslagen@datawiresport.nl.