overzicht
 
District Landelijk / 3e Divisie / Zondag
10-02-2019HSC '21 - TEC 4 - 1
10-02-2019sv O.S.S. 1920 - EVV 0 - 1
10-02-2019UNA - Quick '20 3 - 1
10-02-2019OFC - Goes 4 - 0
10-02-2019JVC Cuijk - Hercules 1 - 2
10-02-2019Dongen - Blauw Geel'38/JUMBO 2 - 2
10-02-2019HBS - OJC ROSMALEN 0 - 3
10-02-2019Westlandia - ADO '20 1 - 0
09-02-2019FC Volendam - Quick Gest
03-02-2019TEC - OFC 1 - 1
03-02-2019Blauw Geel'38/JUMBO - FC Volendam 3 - 5
03-02-2019Quick - HSC '21 1 - 0
03-02-2019Goes - Dongen 3 - 1
03-02-2019ADO '20 - JVC Cuijk 3 - 1
02-02-2019OJC ROSMALEN - UNA 2 - 0
02-02-2019EVV - Westlandia 0 - 2
Stand bijgewerkt t/m 10-02-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
FC Volendam 20 13 3 4 42 51 26
TEC 20 12 5 3 41 39 27
UNA 21 13 1 7 40 50 33
OFC 20 10 5 5 35 52 29
sv O.S.S. 1920 20 10 4 6 34 46 31
ADO '20 20 9 5 6 32 39 34
Quick 18 9 1 8 28 33 34
Westlandia 20 9 1 10 28 34 35
Dongen 21 9 1 11 28 36 44
Goes 19 9 0 10 27 42 40
Blauw Geel'38/JUMBO 21 7 5 9 26 36 37
HSC '21 20 8 1 11 25 32 43
Hercules 18 6 6 6 24 25 33
EVV 20 6 6 8 23 20 26
JVC Cuijk 20 7 2 11 23 23 40
HBS 19 4 6 9 18 16 31
OJC ROSMALEN 20 5 2 13 17 25 35
Quick '20 19 4 2 13 14 30 51
Programma
16-02-2019 18:00 Quick '20 - HBS
17-02-2019 14:00 Hercules - sv O.S.S. 1920
17-02-2019 14:00 ADO '20 - FC Volendam
17-02-2019 14:00 Goes - JVC Cuijk
17-02-2019 14:00 Quick - Dongen
17-02-2019 14:00 OJC ROSMALEN - Westlandia
17-02-2019 14:30 Blauw Geel'38/JUMBO - OFC
17-02-2019 14:30 TEC - UNA
17-02-2019 14:30 EVV - HSC '21
23-02-2019 15:00 FC Volendam - Hercules
23-02-2019 19:30 Blauw Geel'38/JUMBO - OJC ROSMALEN
24-02-2019 14:00 Westlandia - JVC Cuijk
24-02-2019 14:00 Quick - sv O.S.S. 1920
24-02-2019 14:00 Dongen - EVV
24-02-2019 14:30 OFC - HBS
24-02-2019 14:30 TEC - Goes
24-02-2019 14:30 UNA - ADO '20
24-02-2019 14:30 HSC '21 - Quick '20
28-02-2019 20:00 Quick '20 - sv O.S.S. 1920
03-03-2019 14:00 Hercules - HBS
03-03-2019 14:00 Goes - Quick
03-03-2019 14:30 OFC - Westlandia
Stand eerste periode bijgewerkt t/m 06-12-2018
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
TEC 12 9 2 1 29 25 12
FC Volendam 12 8 1 3 25 26 12
UNA 12 7 1 4 22 32 19
ADO '20 12 6 4 2 22 22 19
Goes 12 7 0 5 21 28 22
Dongen 12 7 0 5 21 25 20
OFC 12 6 2 4 20 34 20
HSC '21 12 6 0 6 18 23 21
sv O.S.S. 1920 12 5 2 5 17 27 24
Blauw Geel'38/JUMBO 12 5 1 6 16 21 24
Hercules 12 4 4 4 16 15 21
EVV 12 4 3 5 15 11 15
JVC Cuijk 12 5 0 7 15 16 29
Quick 12 4 1 7 13 20 28
Westlandia 12 4 0 8 12 23 27
HBS 12 2 4 6 10 9 21
Quick '20 12 3 1 8 10 17 30
OJC ROSMALEN 12 2 2 8 8 15 25
Stand tweede periode bijgewerkt t/m 10-02-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
UNA 9 6 0 3 18 18 14
sv O.S.S. 1920 8 5 2 1 17 19 7
FC Volendam 8 5 2 1 17 25 14
Westlandia 8 5 1 2 16 11 8
Quick 6 5 0 1 15 13 6
OFC 8 4 3 1 15 18 9
TEC 8 3 3 2 12 14 15
ADO '20 8 3 1 4 10 17 15
Blauw Geel'38/JUMBO 9 2 4 3 10 15 13
OJC ROSMALEN 8 3 0 5 9 10 10
EVV 8 2 3 3 9 9 11
Hercules 6 2 2 2 8 10 12
HBS 7 2 2 3 8 7 10
JVC Cuijk 8 2 2 4 8 7 11
HSC '21 8 2 1 5 7 9 22
Dongen 9 2 1 6 7 11 24
Goes 7 2 0 5 6 14 18
Quick '20 7 1 1 5 4 13 21
 
Voetbaluitslagen van De Limburger worden gepubliceerd in samenwerking met Datawiresport B.V. Bij het verzamelen van de wedstrijdresultaten wordt de grootste zorgvuldigheid in acht genomen. Het blijft echter mogelijk dat er fouten in de gegevens sluipen. Meld eventuele correcties of wijzigingen betreffende de uitslagen bij Datawiresport op 036-7115100 (fax: 036-5341601). U kunt uiteraard ook mailen: uitslagen@datawiresport.nl.