overzicht
 
District Landelijk / Hoofdklasse A / Zondag
20-01-2019Silvolde - Hoogeveen Afg
20-01-2019AWC - RKHVV Afg
20-01-2019De Bataven - Hollandia Afg
20-01-2019DEM (RKVV) - MSC/Amslod 3 - 0
20-01-2019Purmersteijn - Be Quick 1887 2 - 1
20-01-2019Hoogland - Achilles 1894 3 - 0
20-01-2019SDO - Fortuna Wormerveer sv Afg
20-01-2019Alcides - RKZVC 1 - 2
Stand bijgewerkt t/m 20-01-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
RKZVC 15 10 1 4 31 35 30
SDO 14 9 2 3 29 38 24
Hoogeveen 14 8 3 3 27 38 23
DEM (RKVV) 15 7 6 2 27 33 22
Hoogland 14 7 3 4 24 26 22
MSC/Amslod 15 7 2 6 23 34 34
Hollandia 14 6 3 5 21 26 24
Alcides 15 6 3 6 21 24 24
AWC 13 6 2 5 20 32 30
De Bataven 14 4 6 4 18 27 29
Achilles 1894 15 4 4 7 16 20 26
Be Quick 1887 15 4 3 8 15 19 30
Purmersteijn 15 3 5 7 14 24 24
Silvolde 13 3 3 7 12 29 30
Fortuna Wormerveer sv 13 2 5 6 11 14 19
RKHVV 14 2 1 11 7 16 44
Programma
27-01-2019 14:00 Be Quick 1887 - DEM (RKVV)
27-01-2019 14:00 Achilles 1894 - AWC
27-01-2019 14:00 Alcides - De Bataven
27-01-2019 14:00 SDO - Purmersteijn
27-01-2019 14:00 Hollandia - Hoogeveen
27-01-2019 14:00 RKZVC - Hoogland
27-01-2019 14:00 RKHVV - Silvolde
27-01-2019 14:00 Fortuna Wormerveer sv - MSC/Amslod
03-02-2019 14:00 Hoogeveen - Be Quick 1887
03-02-2019 14:00 MSC/Amslod - RKHVV
03-02-2019 14:00 Hoogland - SDO
03-02-2019 14:00 Purmersteijn - Achilles 1894
03-02-2019 14:00 DEM (RKVV) - RKZVC
03-02-2019 14:00 De Bataven - Fortuna Wormerveer sv
03-02-2019 14:00 AWC - Alcides
03-02-2019 14:00 Silvolde - Hollandia
Stand eerste periode bijgewerkt t/m 04-11-2018
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
Hoogeveen 10 7 2 1 23 29 15
SDO 10 6 2 2 20 24 14
DEM (RKVV) 10 5 4 1 19 24 16
RKZVC 10 6 1 3 19 24 22
AWC 10 5 1 4 16 26 24
De Bataven 10 4 3 3 15 19 17
Achilles 1894 10 4 2 4 14 18 16
MSC/Amslod 10 4 2 4 14 26 25
Hollandia 10 4 2 4 14 16 18
Alcides 10 4 2 4 14 13 15
Hoogland 10 3 3 4 12 16 21
Purmersteijn 10 2 4 4 10 18 15
Silvolde 10 3 1 6 10 27 27
Fortuna Wormerveer sv 10 2 2 6 8 11 16
Be Quick 1887 10 2 2 6 8 8 23
RKHVV 10 2 1 7 7 15 30
Stand tweede periode bijgewerkt t/m 20-01-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
Hoogland 4 4 0 0 12 10 1
RKZVC 5 4 0 1 12 11 8
SDO 4 3 0 1 9 14 10
MSC/Amslod 5 3 0 2 9 8 9
DEM (RKVV) 5 2 2 1 8 9 6
Hollandia 4 2 1 1 7 10 6
Be Quick 1887 5 2 1 2 7 11 7
Alcides 5 2 1 2 7 11 9
AWC 3 1 1 1 4 6 6
Hoogeveen 4 1 1 2 4 9 8
Purmersteijn 5 1 1 3 4 6 9
Fortuna Wormerveer sv 3 0 3 0 3 3 3
De Bataven 4 0 3 1 3 8 12
Silvolde 3 0 2 1 2 2 3
Achilles 1894 5 0 2 3 2 2 10
RKHVV 4 0 0 4 0 1 14
 
Voetbaluitslagen van De Limburger worden gepubliceerd in samenwerking met Datawiresport B.V. Bij het verzamelen van de wedstrijdresultaten wordt de grootste zorgvuldigheid in acht genomen. Het blijft echter mogelijk dat er fouten in de gegevens sluipen. Meld eventuele correcties of wijzigingen betreffende de uitslagen bij Datawiresport op 036-7115100 (fax: 036-5341601). U kunt uiteraard ook mailen: uitslagen@datawiresport.nl.