overzicht
 
District Landelijk / Hoofdklasse B / Zondag
10-02-2019Baronie - RKSV Nuenen 4 - 2
10-02-2019Halsteren - Alphense Boys 3 - 1
10-02-2019RKAVV - Groene Ster 0 - 2
10-02-2019IFC - Leonidas 2 - 3
10-02-2019Meern De - RKSV Minor 3 - 2
03-02-2019Groene Ster - Gemert 0 - 3
03-02-2019RKSV Minor - IFC 3 - 0
03-02-2019Baronie - Halsteren 2 - 1
03-02-2019Unitas - Meern De 4 - 1
03-02-2019Alphense Boys - SV Meerssen 2 - 0
03-02-2019Leonidas - UDI'19/CSU 1 - 2
02-02-2019RKSV Nuenen - RKAVV 0 - 1
Stand bijgewerkt t/m 10-02-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
Baronie 17 12 3 2 39 38 13
Halsteren 17 10 5 2 35 35 15
Gemert 16 11 1 4 34 47 20
Groene Ster 15 10 2 3 32 29 15
Unitas 15 9 1 5 28 34 23
RKSV Nuenen 18 8 4 6 28 34 24
UDI'19/CSU 15 6 4 5 22 21 20
Alphense Boys 17 6 4 7 22 31 28
SV Meerssen 15 5 5 5 20 23 28
IFC 17 6 2 9 20 29 40
RKSV Minor 18 5 4 9 19 28 39
Leonidas 18 4 6 8 18 25 44
RKAVV 17 5 1 11 16 17 26
VC Vlissingen 16 3 2 11 11 15 30
Meern De 17 1 2 14 5 12 53
Programma
17-02-2019 13:00 Leonidas - Baronie
17-02-2019 14:00 Alphense Boys - Gemert
17-02-2019 14:00 VC Vlissingen - Halsteren
17-02-2019 14:30 Unitas - RKAVV
17-02-2019 14:30 RKSV Nuenen - Meern De
17-02-2019 14:30 RKSV Minor - UDI'19/CSU
17-02-2019 14:30 Groene Ster - IFC
24-02-2019 14:00 Alphense Boys - Meern De
24-02-2019 14:00 IFC - Unitas
24-02-2019 14:00 Gemert - Baronie
24-02-2019 14:00 UDI'19/CSU - Groene Ster
24-02-2019 14:30 SV Meerssen - RKAVV
Stand eerste periode bijgewerkt t/m 16-12-2018
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
Halsteren 14 9 4 1 31 30 11
Groene Ster 13 9 2 2 29 27 12
Gemert 13 9 1 3 28 36 16
Baronie 13 8 3 2 27 24 9
RKSV Nuenen 14 7 4 3 25 28 14
Unitas 13 7 1 5 22 27 21
IFC 13 6 2 5 20 25 22
SV Meerssen 13 5 4 4 19 23 26
Alphense Boys 13 4 4 5 16 21 20
UDI'19/CSU 13 4 4 5 16 16 19
RKSV Minor 14 3 4 7 13 19 34
RKAVV 13 4 0 9 12 15 21
Leonidas 14 2 5 7 11 19 40
VC Vlissingen 14 2 2 10 8 13 27
Meern De 13 0 2 11 2 8 39
Stand tweede periode bijgewerkt t/m 10-02-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
Baronie 4 4 0 0 12 14 4
Leonidas 4 2 1 1 7 6 4
Unitas 2 2 0 0 6 7 2
UDI'19/CSU 2 2 0 0 6 5 1
Gemert 3 2 0 1 6 11 4
RKSV Minor 4 2 0 2 6 9 5
Alphense Boys 4 2 0 2 6 10 8
Halsteren 3 1 1 1 4 5 4
RKAVV 4 1 1 2 4 2 5
Groene Ster 2 1 0 1 3 2 3
VC Vlissingen 2 1 0 1 3 2 3
RKSV Nuenen 4 1 0 3 3 6 10
Meern De 4 1 0 3 3 4 14
SV Meerssen 2 0 1 1 1 0 2
IFC 4 0 0 4 0 4 18
 
Voetbaluitslagen van De Limburger worden gepubliceerd in samenwerking met Datawiresport B.V. Bij het verzamelen van de wedstrijdresultaten wordt de grootste zorgvuldigheid in acht genomen. Het blijft echter mogelijk dat er fouten in de gegevens sluipen. Meld eventuele correcties of wijzigingen betreffende de uitslagen bij Datawiresport op 036-7115100 (fax: 036-5341601). U kunt uiteraard ook mailen: uitslagen@datawiresport.nl.