overzicht
 
District Nederland / Keuken Kampioen Divi /  
09-11-2018Jong AZ - TOP Oss 1 - 3
09-11-2018Almere City FC - SC Cambuur 2 - 1
09-11-2018Jong Ajax - NEC 4 - 0
09-11-2018Roda JC - Helmond Sport 3 - 0
09-11-2018FC Den Bosch - FC Twente 2 - 1
09-11-2018FC Eindhoven - Telstar 1 - 2
09-11-2018RKC Waalwijk - Jong PSV 3 - 5
09-11-2018FC Volendam - MVV 3 - 2
09-11-2018Sparta - Jong FC Utrecht 4 - 2
09-11-2018Go Ahead Eagles - FC Dordrecht 2 - 1
05-11-2018Jong PSV - FC Den Bosch 0 - 1
04-11-2018Telstar - Go Ahead Eagles 2 - 1
04-11-2018NEC - Jong AZ 3 - 1
02-11-2018Jong FC Utrecht - Roda JC 1 - 2
02-11-2018Helmond Sport - Almere City FC 1 - 2
02-11-2018FC Twente - RKC Waalwijk 3 - 1
02-11-2018TOP Oss - FC Eindhoven 2 - 0
02-11-2018MVV - Sparta 0 - 2
02-11-2018SC Cambuur - Jong Ajax 2 - 1
02-11-2018FC Dordrecht - FC Volendam 1 - 2
Stand bijgewerkt t/m 09-11-2018
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
Sparta 13 9 3 1 30 26 11
Go Ahead Eagles 13 9 2 2 29 28 12
FC Den Bosch 13 9 1 3 28 22 14
FC Twente 13 8 2 3 26 27 14
Almere City FC 13 8 2 3 26 24 15
TOP Oss 13 7 3 3 24 21 10
Roda JC 13 6 3 4 21 18 17
NEC 13 6 3 4 21 23 24
SC Cambuur 13 6 2 5 20 18 17
Jong Ajax 13 6 1 6 19 23 18
Jong PSV 13 5 4 4 19 26 26
Telstar 13 6 0 7 18 16 20
FC Volendam 13 4 5 4 17 16 18
MVV 13 4 4 5 16 13 18
RKC Waalwijk 13 3 2 8 11 15 23
Jong AZ 13 1 6 6 9 18 26
FC Eindhoven 13 2 3 8 9 10 18
FC Dordrecht 13 1 3 9 6 14 26
Helmond Sport 13 0 6 7 6 13 25
Jong FC Utrecht 13 1 3 9 6 14 33
Programma
17-11-2018 18:30 Jong PSV - Jong AZ
17-11-2018 18:30 TOP Oss - Almere City FC
17-11-2018 19:45 FC Dordrecht - FC Eindhoven
17-11-2018 19:45 Helmond Sport - RKC Waalwijk
17-11-2018 20:45 SC Cambuur - FC Volendam
18-11-2018 12:15 MVV - Roda JC
18-11-2018 14:30 FC Twente - Go Ahead Eagles
18-11-2018 14:30 Telstar - FC Den Bosch
18-11-2018 16:45 NEC - Sparta
20-11-2018 20:00 Jong FC Utrecht - Jong Ajax
23-11-2018 20:00 Sparta - Jong PSV
23-11-2018 20:00 FC Volendam - Jong FC Utrecht
23-11-2018 20:00 RKC Waalwijk - NEC
23-11-2018 20:00 FC Eindhoven - Helmond Sport
23-11-2018 20:00 Go Ahead Eagles - TOP Oss
23-11-2018 20:00 FC Den Bosch - SC Cambuur
23-11-2018 20:00 Roda JC - Telstar
23-11-2018 20:00 Almere City FC - FC Dordrecht
23-11-2018 20:00 Jong Ajax - MVV
26-11-2018 20:00 Jong AZ - FC Twente
Stand eerste periode bijgewerkt t/m 26-10-2018
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
Sparta 9 6 3 0 21 17 7
Go Ahead Eagles 9 6 2 1 20 18 8
FC Twente 9 6 1 2 19 19 8
FC Den Bosch 9 6 1 2 19 15 9
Almere City FC 9 5 2 2 17 16 9
NEC 9 4 2 3 14 16 16
Jong PSV 9 3 4 2 13 18 17
Jong Ajax 9 4 1 4 13 12 12
SC Cambuur 9 4 1 4 13 11 11
MVV 9 3 4 2 13 10 11
TOP Oss 9 3 3 3 12 10 8
Telstar 9 4 0 5 12 12 16
FC Volendam 9 2 5 2 11 10 11
Jong AZ 9 1 6 2 9 13 15
FC Eindhoven 9 2 3 4 9 7 10
Roda JC 9 2 3 4 9 9 14
Jong FC Utrecht 9 1 3 5 6 10 20
RKC Waalwijk 9 1 2 6 5 7 13
FC Dordrecht 9 1 2 6 5 10 17
Helmond Sport 9 0 4 5 4 10 18
Stand tweede periode bijgewerkt t/m 09-11-2018
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
Sparta 2 2 0 0 6 6 2
Roda JC 2 2 0 0 6 5 1
TOP Oss 2 2 0 0 6 5 1
FC Volendam 2 2 0 0 6 5 3
Almere City FC 2 2 0 0 6 4 2
Telstar 2 2 0 0 6 4 2
FC Den Bosch 2 2 0 0 6 3 1
Jong Ajax 2 1 0 1 3 5 2
Jong PSV 2 1 0 1 3 5 4
FC Twente 2 1 0 1 3 4 3
Go Ahead Eagles 2 1 0 1 3 3 3
SC Cambuur 2 1 0 1 3 3 3
NEC 2 1 0 1 3 3 5
FC Dordrecht 2 0 0 2 0 2 4
Jong FC Utrecht 2 0 0 2 0 3 6
MVV 2 0 0 2 0 2 5
FC Eindhoven 2 0 0 2 0 1 4
RKC Waalwijk 2 0 0 2 0 4 8
Jong AZ 2 0 0 2 0 2 6
Helmond Sport 2 0 0 2 0 1 5
 
Voetbaluitslagen van De Limburger worden gepubliceerd in samenwerking met Datawiresport B.V. Bij het verzamelen van de wedstrijdresultaten wordt de grootste zorgvuldigheid in acht genomen. Het blijft echter mogelijk dat er fouten in de gegevens sluipen. Meld eventuele correcties of wijzigingen betreffende de uitslagen bij Datawiresport op 036-7115100 (fax: 036-5341601). U kunt uiteraard ook mailen: uitslagen@datawiresport.nl.