overzicht
 
District Nederland / Keuken Kampioen Divi /  
24-03-2019Roda JC - MVV Later
24-03-2019Go Ahead Eagles - FC Twente Later
24-03-2019Sparta - NEC 1 - 0
22-03-2019FC Den Bosch - Telstar 3 - 4
22-03-2019FC Eindhoven - FC Dordrecht 8 - 1
22-03-2019RKC Waalwijk - Helmond Sport 2 - 1
22-03-2019FC Volendam - SC Cambuur 0 - 1
15-03-2019Helmond Sport - Go Ahead Eagles 1 - 1
15-03-2019FC Twente - FC Volendam 5 - 0
15-03-2019Telstar - Jong AZ 1 - 0
15-03-2019Almere City FC - Sparta 1 - 3
15-03-2019TOP Oss - Jong Ajax 2 - 1
15-03-2019NEC - FC Den Bosch 5 - 0
15-03-2019MVV - RKC Waalwijk 1 - 4
15-03-2019FC Dordrecht - Roda JC 3 - 2
15-03-2019Jong FC Utrecht - FC Eindhoven 1 - 3
15-03-2019SC Cambuur - Jong PSV 3 - 1
11-03-2019Jong Ajax - Jong AZ 1 - 1
08-03-2019Jong PSV - Jong FC Utrecht 3 - 1
08-03-2019Telstar - FC Dordrecht 1 - 0
08-03-2019FC Volendam - Go Ahead Eagles 0 - 1
08-03-2019TOP Oss - FC Twente 0 - 2
08-03-2019NEC - Roda JC 1 - 0
08-03-2019FC Den Bosch - Helmond Sport 3 - 0
08-03-2019FC Eindhoven - Sparta 0 - 0
08-03-2019MVV - Almere City FC 1 - 1
08-03-2019RKC Waalwijk - SC Cambuur 0 - 2
Stand bijgewerkt t/m 24-03-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
FC Twente 29 21 3 5 66 60 25
Sparta 30 16 10 4 58 62 33
Go Ahead Eagles 29 16 6 7 54 51 38
FC Den Bosch 30 15 7 8 52 53 39
Jong PSV 29 14 8 7 50 64 49
TOP Oss 29 13 6 10 45 35 33
RKC Waalwijk 30 14 3 13 45 48 44
SC Cambuur 30 12 8 10 44 39 37
Roda JC 29 12 7 10 43 49 43
MVV 29 12 7 10 43 38 39
Jong Ajax 29 12 6 11 42 56 46
NEC 30 11 9 10 42 57 47
FC Eindhoven 30 12 6 12 42 43 35
Almere City FC 29 12 5 12 41 42 50
FC Volendam 30 9 10 11 37 37 46
Telstar 30 11 4 15 37 32 47
FC Dordrecht 30 6 7 17 25 39 68
Jong AZ 29 4 10 15 22 34 56
Helmond Sport 30 2 9 19 15 26 54
Jong FC Utrecht 29 3 5 21 14 33 69
Programma
25-03-2019 20:00 Almere City FC - TOP Oss
25-03-2019 20:00 Jong Ajax - Jong FC Utrecht
25-03-2019 20:00 Jong AZ - Jong PSV
29-03-2019 20:00 SC Cambuur - Almere City FC
29-03-2019 20:00 Jong FC Utrecht - Sparta
29-03-2019 20:00 FC Dordrecht - Go Ahead Eagles
29-03-2019 20:00 Jong PSV - RKC Waalwijk
29-03-2019 20:00 MVV - FC Volendam
29-03-2019 20:00 NEC - Jong Ajax
29-03-2019 20:00 TOP Oss - Jong AZ
29-03-2019 20:00 Telstar - FC Eindhoven
29-03-2019 20:00 FC Twente - FC Den Bosch
29-03-2019 20:00 Helmond Sport - Roda JC
01-04-2019 20:00 Sparta - MVV
01-04-2019 20:00 FC Volendam - FC Dordrecht
01-04-2019 20:00 RKC Waalwijk - FC Twente
01-04-2019 20:00 FC Eindhoven - TOP Oss
01-04-2019 20:00 Go Ahead Eagles - Telstar
01-04-2019 20:00 FC Den Bosch - Jong PSV
01-04-2019 20:00 Roda JC - Jong FC Utrecht
01-04-2019 20:00 Jong Ajax - SC Cambuur
01-04-2019 20:00 Almere City FC - Helmond Sport
01-04-2019 20:00 Jong AZ - NEC
05-04-2019 20:00 MVV - FC Eindhoven
05-04-2019 20:00 Go Ahead Eagles - Jong AZ
05-04-2019 20:00 FC Den Bosch - Sparta
05-04-2019 20:00 Roda JC - RKC Waalwijk
05-04-2019 20:00 TOP Oss - FC Volendam
05-04-2019 20:00 Telstar - SC Cambuur
05-04-2019 20:00 FC Twente - FC Dordrecht
05-04-2019 20:00 Helmond Sport - Jong Ajax
05-04-2019 20:00 Jong FC Utrecht - Almere City FC
Stand eerste periode bijgewerkt t/m 26-10-2018
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
Sparta 9 6 3 0 21 17 7
Go Ahead Eagles 9 6 2 1 20 18 8
FC Twente 9 6 1 2 19 19 8
FC Den Bosch 9 6 1 2 19 15 9
Almere City FC 9 5 2 2 17 16 9
NEC 9 4 2 3 14 16 16
Jong PSV 9 3 4 2 13 18 17
Jong Ajax 9 4 1 4 13 12 12
SC Cambuur 9 4 1 4 13 11 11
MVV 9 3 4 2 13 10 11
TOP Oss 9 3 3 3 12 10 8
Telstar 9 4 0 5 12 12 16
FC Volendam 9 2 5 2 11 10 11
Jong AZ 9 1 6 2 9 13 15
FC Eindhoven 9 2 3 4 9 7 10
Roda JC 9 2 3 4 9 9 14
Jong FC Utrecht 9 1 3 5 6 10 20
RKC Waalwijk 9 1 2 6 5 7 13
FC Dordrecht 9 1 2 6 5 10 17
Helmond Sport 9 0 4 5 4 10 18
Stand tweede periode bijgewerkt t/m 13-01-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
FC Den Bosch 9 6 3 0 21 20 8
Roda JC 9 6 1 2 19 20 9
FC Twente 9 6 0 3 18 15 11
Jong PSV 9 5 2 2 17 25 14
Jong Ajax 9 5 1 3 16 21 13
FC Eindhoven 9 5 1 3 16 15 12
FC Volendam 9 5 1 3 16 14 13
TOP Oss 9 5 1 3 16 11 10
Sparta 9 4 3 2 15 21 12
RKC Waalwijk 9 5 0 4 15 16 16
Go Ahead Eagles 9 4 1 4 13 10 13
SC Cambuur 9 3 3 3 12 13 14
Telstar 9 3 2 4 11 11 16
MVV 9 3 1 5 10 9 13
Helmond Sport 9 2 2 5 8 9 12
Jong FC Utrecht 9 2 2 5 8 13 18
Almere City FC 9 2 2 5 8 11 22
NEC 9 2 1 6 7 13 17
FC Dordrecht 9 1 2 6 5 10 21
Jong AZ 9 1 1 7 4 9 22
Stand derde periode bijgewerkt t/m 15-03-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
FC Twente 9 8 1 0 25 22 3
NEC 9 4 5 0 17 24 10
Jong PSV 9 5 2 2 17 18 13
MVV 9 5 2 2 17 18 13
Sparta 9 4 4 1 16 20 12
RKC Waalwijk 9 5 1 3 16 19 12
Go Ahead Eagles 9 4 3 2 15 16 16
FC Eindhoven 9 4 2 3 14 11 8
FC Dordrecht 9 4 2 3 14 16 17
Almere City FC 9 4 1 4 13 11 15
SC Cambuur 9 3 3 3 12 10 9
Telstar 9 3 2 4 11 5 10
TOP Oss 9 3 2 4 11 8 14
Jong Ajax 9 2 4 3 10 17 17
FC Volendam 9 2 4 3 10 12 17
Roda JC 9 2 3 4 9 16 18
FC Den Bosch 9 2 3 4 9 11 14
Jong AZ 9 2 3 4 9 9 14
Helmond Sport 9 0 1 8 1 4 20
Jong FC Utrecht 9 0 0 9 0 9 24
Stand vierde periode bijgewerkt t/m 24-03-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
FC Eindhoven 1 1 0 0 3 8 1
Telstar 1 1 0 0 3 4 3
RKC Waalwijk 1 1 0 0 3 2 1
SC Cambuur 1 1 0 0 3 1 0
Sparta 1 1 0 0 3 1 0
Almere City FC 0 0 0 0 0 0 0
FC Twente 0 0 0 0 0 0 0
Go Ahead Eagles 0 0 0 0 0 0 0
Jong Ajax 0 0 0 0 0 0 0
Jong AZ 0 0 0 0 0 0 0
Jong FC Utrecht 0 0 0 0 0 0 0
Jong PSV 0 0 0 0 0 0 0
MVV 0 0 0 0 0 0 0
Roda JC 0 0 0 0 0 0 0
TOP Oss 0 0 0 0 0 0 0
FC Den Bosch 1 0 0 1 0 3 4
Helmond Sport 1 0 0 1 0 1 2
FC Volendam 1 0 0 1 0 0 1
NEC 1 0 0 1 0 0 1
FC Dordrecht 1 0 0 1 0 1 8
 
Voetbaluitslagen van De Limburger worden gepubliceerd in samenwerking met Datawiresport B.V. Bij het verzamelen van de wedstrijdresultaten wordt de grootste zorgvuldigheid in acht genomen. Het blijft echter mogelijk dat er fouten in de gegevens sluipen. Meld eventuele correcties of wijzigingen betreffende de uitslagen bij Datawiresport op 036-7115100 (fax: 036-5341601). U kunt uiteraard ook mailen: uitslagen@datawiresport.nl.