overzicht
 
District Zuid 2 / 2e Klasse H / Zondag
20-04-2019Berghem Sport - Emplina 2 - 5
20-04-2019Heeswijk - Venhorst 1 - 2
20-04-2019DAW Schaijk - Erp 1 - 3
20-04-2019Helvoirt - Sportclub Irene 1 - 2
20-04-2019SSS'18 - Volharding 1 - 3
14-04-2019Volharding - Sportclub Irene 1 - 2
14-04-2019Sparta'18 - Real Lunet 1 - 4
14-04-2019Berghem Sport - EVVC 1 - 6
14-04-2019Helvoirt - SSS'18 1 - 5
14-04-2019DAW Schaijk - Vianen Vooruit 1 - 1
14-04-2019Heeswijk - Erp 0 - 3
14-04-2019Venhorst - Emplina 1 - 1
07-04-2019Erp - Volharding 2 - 2
07-04-2019Vianen Vooruit - Sparta'18 2 - 1
07-04-2019Sportclub Irene - Helvoirt 0 - 0
07-04-2019SSS'18 - DAW Schaijk 1 - 1
07-04-2019EVVC - Heeswijk 0 - 1
07-04-2019Real Lunet - Venhorst 2 - 0
07-04-2019Emplina - Berghem Sport 0 - 2
Stand bijgewerkt t/m 20-04-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
SSS'18 23 12 7 4 43 55 33
Erp 21 11 6 4 39 41 27
Real Lunet 22 11 5 6 38 43 27
Vianen Vooruit 21 8 9 4 33 29 23
Helvoirt 21 10 2 9 32 34 31
Volharding 21 9 4 8 31 44 40
Heeswijk 21 9 4 8 31 27 33
Venhorst 20 7 6 7 27 26 27
EVVC 20 7 5 8 26 35 35
DAW Schaijk 20 6 7 7 25 32 33
Berghem Sport 21 7 2 12 23 38 49
Sportclub Irene 19 6 2 11 20 29 46
Emplina 20 4 7 9 19 24 31
Sparta'18 20 3 4 13 13 16 38
Programma
22-04-2019 14:30 Vianen Vooruit - Helvoirt
22-04-2019 14:30 Erp - DAW Schaijk
22-04-2019 14:30 Emplina - Sparta'18
22-04-2019 14:30 EVVC - Sportclub Irene
22-04-2019 14:30 Real Lunet - Berghem Sport
22-04-2019 14:30 Venhorst - Heeswijk
28-04-2019 14:30 Erp - Heeswijk
28-04-2019 14:30 Emplina - Venhorst
28-04-2019 14:30 Sportclub Irene - DAW Schaijk
28-04-2019 14:30 EVVC - Sparta'18
28-04-2019 14:30 Helvoirt - Volharding
05-05-2019 14:30 Sportclub Irene - Sparta'18
05-05-2019 14:30 Vianen Vooruit - Venhorst
05-05-2019 14:30 DAW Schaijk - Volharding
05-05-2019 14:30 Emplina - EVVC
Stand eerste periode bijgewerkt t/m 18-11-2018
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
Helvoirt 8 6 0 2 18 17 11
Erp 8 4 2 2 14 11 9
Heeswijk 8 4 1 3 13 10 9
Vianen Vooruit 8 3 3 2 12 13 10
Volharding 8 3 3 2 12 13 12
SSS'18 8 3 3 2 12 14 14
Emplina 8 2 5 1 11 12 9
EVVC 8 3 2 3 11 14 14
Berghem Sport 8 3 1 4 10 13 12
Real Lunet 8 3 0 5 9 17 14
Venhorst 8 2 3 3 9 12 12
DAW Schaijk 8 2 3 3 9 10 16
Sportclub Irene 8 2 1 5 7 13 23
Sparta'18 8 1 3 4 6 7 11
Stand tweede periode bijgewerkt t/m 20-04-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
SSS'18 9 7 2 0 23 30 12
Erp 8 5 2 1 17 18 11
Real Lunet 9 4 4 1 16 15 9
Vianen Vooruit 8 3 4 1 13 11 7
Heeswijk 8 3 3 2 12 14 15
Venhorst 7 3 1 3 10 6 10
Helvoirt 8 3 1 4 10 11 9
EVVC 7 2 3 2 9 13 15
Sportclub Irene 7 3 0 4 9 11 14
DAW Schaijk 7 2 2 3 8 9 10
Berghem Sport 9 2 1 6 7 17 24
Volharding 7 2 0 5 6 16 20
Emplina 7 2 0 5 6 8 14
Sparta'18 7 1 1 5 4 5 14
Stand derde periode bijgewerkt t/m 20-04-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
Real Lunet 5 4 1 0 13 11 4
Volharding 6 4 1 1 13 15 8
DAW Schaijk 5 2 2 1 8 13 7
Erp 5 2 2 1 8 12 7
Venhorst 5 2 2 1 8 8 5
Vianen Vooruit 5 2 2 1 8 5 6
SSS'18 6 2 2 2 8 11 7
Berghem Sport 4 2 0 2 6 8 13
EVVC 5 2 0 3 6 8 6
Heeswijk 5 2 0 3 6 3 9
Sportclub Irene 4 1 1 2 4 5 9
Helvoirt 5 1 1 3 4 6 11
Sparta'18 5 1 0 4 3 4 13
Emplina 5 0 2 3 2 4 8
 
Voetbaluitslagen van De Limburger worden gepubliceerd in samenwerking met Datawiresport B.V. Bij het verzamelen van de wedstrijdresultaten wordt de grootste zorgvuldigheid in acht genomen. Het blijft echter mogelijk dat er fouten in de gegevens sluipen. Meld eventuele correcties of wijzigingen betreffende de uitslagen bij Datawiresport op 036-7115100 (fax: 036-5341601). U kunt uiteraard ook mailen: uitslagen@datawiresport.nl.