overzicht
 
District Zuid 2 / 3e Klasse A / Zondag
12-05-2019UOW '02 - RKVVM 6 - 1
12-05-2019SVN/BtB Consultancy - Weltania 4 - 2
12-05-2019Wijnandia - Sporting Heerlen 7 - 5
12-05-2019Centrum Boys - SVME 2 - 1
12-05-2019BMR - Leonidas - W 4 - 0
12-05-2019VV Hellas - vv SCM 8 - 3
12-05-2019RVU - Walram 2 - 3
05-05-2019RKVVM - SVME 0 - 5
05-05-2019Centrum Boys - UOW '02 3 - 4
05-05-2019vv SCM - Sporting Heerlen 1 - 5
05-05-2019BMR - RVU 3 - 2
Stand bijgewerkt t/m 12-05-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
Sporting Heerlen 24 19 3 2 60 74 24
SVN/BtB Consultancy 24 15 7 2 52 74 34
VV Hellas 24 12 4 8 40 66 47
RVU 24 12 1 11 37 62 54
vv SCM 24 10 7 7 37 57 51
Weltania 24 10 5 9 35 48 57
Centrum Boys 24 10 3 11 33 64 68
Wijnandia 24 9 5 10 32 67 64
Walram 24 9 4 11 31 38 45
SVME 24 7 8 9 29 41 33
UOW '02 24 7 7 10 28 37 45
BMR 24 8 4 12 28 43 53
Leonidas - W 24 6 2 16 20 33 74
RKVVM 24 3 2 19 11 19 74
Programma
19-05-2019 14:30 vv SCM - Leonidas - W
19-05-2019 14:30 Walram - Wijnandia
19-05-2019 14:30 RVU - Centrum Boys
19-05-2019 14:30 Sporting Heerlen - UOW '02
19-05-2019 14:30 Weltania - VV Hellas
19-05-2019 14:30 RKVVM - SVN/BtB Consultancy
19-05-2019 14:30 SVME - BMR
26-05-2019 14:30 Centrum Boys - Walram
26-05-2019 14:30 VV Hellas - Sporting Heerlen
26-05-2019 14:30 BMR - vv SCM
26-05-2019 14:30 Wijnandia - RKVVM
26-05-2019 14:30 Leonidas - W - Weltania
26-05-2019 14:30 UOW '02 - RVU
26-05-2019 14:30 SVN/BtB Consultancy - SVME
Stand eerste periode bijgewerkt t/m 18-11-2018
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
Sporting Heerlen 8 7 0 1 21 24 5
vv SCM 8 4 2 2 14 23 9
VV Hellas 8 4 2 2 14 25 13
SVN/BtB Consultancy 8 4 2 2 14 20 15
Weltania 8 4 2 2 14 11 11
UOW '02 8 3 4 1 13 9 8
Walram 8 3 3 2 12 10 10
Wijnandia 8 3 2 3 11 21 25
Centrum Boys 8 3 1 4 10 21 21
RVU 8 3 1 4 10 19 19
SVME 8 2 3 3 9 13 11
Leonidas - W 8 2 1 5 7 10 20
BMR 8 1 1 6 4 7 25
RKVVM 8 1 0 7 3 8 29
Stand tweede periode bijgewerkt t/m 05-05-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
SVN/BtB Consultancy 9 7 2 0 23 36 13
Sporting Heerlen 9 7 2 0 23 28 7
BMR 9 5 2 2 17 21 12
vv SCM 9 4 3 2 15 21 19
VV Hellas 9 5 0 4 15 22 21
RVU 9 5 0 4 15 22 23
UOW '02 9 3 2 4 11 18 21
Centrum Boys 9 3 2 4 11 24 30
Wijnandia 9 3 1 5 10 23 18
SVME 9 2 4 3 10 14 11
Leonidas - W 9 3 0 6 9 17 28
Walram 9 2 1 6 7 14 21
Weltania 9 1 3 5 6 13 32
RKVVM 9 1 2 6 5 5 22
Stand derde periode bijgewerkt t/m 12-05-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
Sporting Heerlen 7 5 1 1 16 22 12
SVN/BtB Consultancy 7 4 3 0 15 18 6
Weltania 7 5 0 2 15 24 14
RVU 7 4 0 3 12 21 12
Centrum Boys 7 4 0 3 12 19 17
Walram 7 4 0 3 12 14 14
VV Hellas 7 3 2 2 11 19 13
Wijnandia 7 3 2 2 11 23 21
SVME 7 3 1 3 10 14 11
vv SCM 7 2 2 3 8 13 23
BMR 7 2 1 4 7 15 16
UOW '02 7 1 1 5 4 10 16
Leonidas - W 7 1 1 5 4 6 26
RKVVM 7 1 0 6 3 6 23
 
Voetbaluitslagen van De Limburger worden gepubliceerd in samenwerking met Datawiresport B.V. Bij het verzamelen van de wedstrijdresultaten wordt de grootste zorgvuldigheid in acht genomen. Het blijft echter mogelijk dat er fouten in de gegevens sluipen. Meld eventuele correcties of wijzigingen betreffende de uitslagen bij Datawiresport op 036-7115100 (fax: 036-5341601). U kunt uiteraard ook mailen: uitslagen@datawiresport.nl.