overzicht
 
District Zuid 2 / 3e Klasse A / Zondag
17-03-2019SVN/BtB Consultancy - Sporting Heerlen 0 - 0
17-03-2019Leonidas - W - SVME 1 - 4
17-03-2019Weltania - Walram 4 - 2
17-03-2019VV Hellas - UOW '02 3 - 0
17-03-2019Wijnandia - RVU 1 - 4
17-03-2019BMR - Centrum Boys 2 - 0
10-03-2019UOW '02 - BMR 0 - 0
10-03-2019Walram - vv SCM Gest
10-03-2019Wijnandia - SVN/BtB Consultancy 1 - 4
10-03-2019Sporting Heerlen - Weltania 2 - 0
10-03-2019RVU - Leonidas - W 4 - 1
10-03-2019RKVVM - SVME Gest
Stand bijgewerkt t/m 17-03-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
Sporting Heerlen 15 12 2 1 38 46 10
SVN/BtB Consultancy 16 9 5 2 32 41 25
RVU 18 10 1 7 31 48 40
Centrum Boys 15 7 2 6 23 44 40
VV Hellas 16 7 2 7 23 41 33
vv SCM 13 6 4 3 22 35 20
Weltania 17 6 4 7 22 28 40
Walram 15 6 3 6 21 27 30
Wijnandia 17 6 3 8 21 46 47
SVME 16 5 5 6 20 26 22
BMR 14 5 2 7 17 23 28
UOW '02 15 3 7 5 16 12 25
Leonidas - W 17 4 1 12 13 25 53
RKVVM 14 2 1 11 7 14 43
Programma
24-03-2019 14:30 Wijnandia - BMR
24-03-2019 14:30 Sporting Heerlen - RKVVM
24-03-2019 14:30 RVU - Weltania
24-03-2019 14:30 UOW '02 - Leonidas - W
24-03-2019 14:30 SVN/BtB Consultancy - VV Hellas
24-03-2019 14:30 Centrum Boys - vv SCM
24-03-2019 14:30 Walram - SVME
31-03-2019 14:30 SVN/BtB Consultancy - vv SCM
31-03-2019 14:30 UOW '02 - Weltania
31-03-2019 14:30 BMR - Wijnandia
31-03-2019 14:30 Walram - RKVVM
31-03-2019 14:30 Centrum Boys - Sporting Heerlen
04-04-2019 18:30 Walram - vv SCM
04-04-2019 18:45 Centrum Boys - VV Hellas
Stand eerste periode bijgewerkt t/m 18-11-2018
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
Sporting Heerlen 8 7 0 1 21 24 5
vv SCM 8 4 2 2 14 23 9
VV Hellas 8 4 2 2 14 25 13
SVN/BtB Consultancy 8 4 2 2 14 20 15
Weltania 8 4 2 2 14 11 11
UOW '02 8 3 4 1 13 9 8
Walram 8 3 3 2 12 10 10
Wijnandia 8 3 2 3 11 21 25
Centrum Boys 8 3 1 4 10 21 21
RVU 8 3 1 4 10 19 19
SVME 8 2 3 3 9 13 11
Leonidas - W 8 2 1 5 7 10 20
BMR 8 1 1 6 4 7 25
RKVVM 8 1 0 7 3 8 29
Stand tweede periode bijgewerkt t/m 10-03-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
SVN/BtB Consultancy 6 5 1 0 16 20 9
RVU 8 5 0 3 15 20 20
Sporting Heerlen 5 4 1 0 13 16 4
BMR 4 3 1 0 10 13 1
Centrum Boys 5 3 1 1 10 18 13
Wijnandia 7 3 1 3 10 20 13
vv SCM 4 2 2 0 8 12 6
Walram 5 2 0 3 6 13 15
VV Hellas 6 2 0 4 6 13 18
Leonidas - W 7 2 0 5 6 13 23
SVME 6 1 2 3 5 7 9
Weltania 7 1 2 4 5 12 25
UOW '02 5 0 2 3 2 2 13
RKVVM 5 0 1 4 1 4 14
Stand derde periode bijgewerkt t/m 17-03-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
RVU 2 2 0 0 6 9 1
SVME 2 2 0 0 6 6 2
Sporting Heerlen 2 1 1 0 4 6 1
RKVVM 1 1 0 0 3 2 0
Weltania 2 1 0 1 3 5 4
BMR 2 1 0 1 3 3 2
VV Hellas 2 1 0 1 3 3 2
Centrum Boys 2 1 0 1 3 5 6
Walram 2 1 0 1 3 4 5
SVN/BtB Consultancy 2 0 2 0 2 1 1
UOW '02 2 0 1 1 1 1 4
vv SCM 1 0 0 1 0 0 5
Wijnandia 2 0 0 2 0 5 9
Leonidas - W 2 0 0 2 0 2 10
 
Voetbaluitslagen van De Limburger worden gepubliceerd in samenwerking met Datawiresport B.V. Bij het verzamelen van de wedstrijdresultaten wordt de grootste zorgvuldigheid in acht genomen. Het blijft echter mogelijk dat er fouten in de gegevens sluipen. Meld eventuele correcties of wijzigingen betreffende de uitslagen bij Datawiresport op 036-7115100 (fax: 036-5341601). U kunt uiteraard ook mailen: uitslagen@datawiresport.nl.