overzicht
 
District Zuid 2 / 3e Klasse B / Zondag
10-02-2019VV ALFA SPORT - FC Geleen-Zuid 1 - 0
10-02-2019Langeberg - Brevendia 0 - 3
10-02-2019DVO - VV HEBES 1 - 2
10-02-2019SHH - Spaubeek 3 - 1
09-02-2019Sittard - MMC Weert 2 - 0
03-02-2019De Leeuw - FC Geleen-Zuid 2 - 0
03-02-2019RKFC Lindenheuvel-Heidebl - VV ALFA SPORT 2 - 1
03-02-2019Spaubeek - Obbicht 0 - 1
03-02-2019MMC Weert - SHH 4 - 1
03-02-2019VV HEBES - Langeberg 2 - 1
Stand bijgewerkt t/m 10-02-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
RKFC Lindenheuvel-Heidebl 11 11 0 0 33 34 10
SHH 14 8 2 4 26 31 26
Brevendia 12 8 0 4 24 29 16
FC Geleen-Zuid 13 6 3 4 21 24 16
Langeberg 15 6 3 6 21 29 28
DVO 13 6 2 5 20 26 18
MMC Weert 14 6 2 6 20 27 22
Sittard 13 5 4 4 19 23 22
VV HEBES 12 5 1 6 16 15 18
VV ALFA SPORT 13 4 3 6 15 13 28
RKVB 10 4 2 4 14 16 17
De Leeuw 14 2 6 6 12 22 33
Spaubeek 15 3 0 12 9 14 35
Obbicht 13 2 2 9 8 15 29
Programma
17-02-2019 14:30 VV HEBES - SHH
17-02-2019 14:30 Spaubeek - VV ALFA SPORT
17-02-2019 14:30 MMC Weert - RKVB
17-02-2019 14:30 RKFC Lindenheuvel-Heidebl - Langeberg
17-02-2019 14:30 FC Geleen-Zuid - Sittard
17-02-2019 14:30 De Leeuw - DVO
17-02-2019 14:30 Brevendia - Obbicht
23-02-2019 19:30 FC Geleen-Zuid - RKFC Lindenheuvel-Heidebl
24-02-2019 14:30 De Leeuw - MMC Weert
24-02-2019 14:30 VV ALFA SPORT - Sittard
24-02-2019 14:30 Obbicht - VV HEBES
24-02-2019 14:30 Langeberg - RKVB
24-02-2019 14:30 SHH - Brevendia
24-02-2019 14:30 DVO - Spaubeek
Stand eerste periode bijgewerkt t/m 18-11-2018
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
RKFC Lindenheuvel-Heidebl 8 8 0 0 24 28 8
SHH 8 6 0 2 18 22 17
FC Geleen-Zuid 8 4 2 2 14 18 10
DVO 8 4 2 2 14 17 10
RKVB 8 4 2 2 14 12 8
Langeberg 8 4 1 3 13 20 16
Brevendia 8 4 0 4 12 16 12
MMC Weert 8 3 2 3 11 15 14
Sittard 8 2 4 2 10 10 11
VV ALFA SPORT 8 3 1 4 10 7 18
VV HEBES 8 2 1 5 7 9 14
Obbicht 8 1 1 6 4 9 18
De Leeuw 8 0 4 4 4 8 19
Spaubeek 8 1 0 7 3 7 23
Stand tweede periode bijgewerkt t/m 10-02-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
Brevendia 4 4 0 0 12 13 4
RKFC Lindenheuvel-Heidebl 3 3 0 0 9 6 2
VV HEBES 4 3 0 1 9 6 4
Sittard 5 3 0 2 9 13 11
MMC Weert 6 3 0 3 9 12 8
De Leeuw 6 2 2 2 8 14 14
SHH 6 2 2 2 8 9 9
Langeberg 7 2 2 3 8 9 12
FC Geleen-Zuid 5 2 1 2 7 6 6
DVO 5 2 0 3 6 9 8
Spaubeek 7 2 0 5 6 7 12
VV ALFA SPORT 5 1 2 2 5 6 10
Obbicht 5 1 1 3 4 6 11
RKVB 2 0 0 2 0 4 9
 
Voetbaluitslagen van De Limburger worden gepubliceerd in samenwerking met Datawiresport B.V. Bij het verzamelen van de wedstrijdresultaten wordt de grootste zorgvuldigheid in acht genomen. Het blijft echter mogelijk dat er fouten in de gegevens sluipen. Meld eventuele correcties of wijzigingen betreffende de uitslagen bij Datawiresport op 036-7115100 (fax: 036-5341601). U kunt uiteraard ook mailen: uitslagen@datawiresport.nl.