overzicht
 
District Zuid 2 / 3e Klasse B / Zondag
20-04-2019De Leeuw - Brevendia 2 - 1
20-04-2019DVO - MMC Weert 0 - 4
20-04-2019VV HEBES - RKFC Lindenheuvel-Heidebl 0 - 2
20-04-2019RKVB - VV ALFA SPORT 5 - 1
14-04-2019FC Geleen-Zuid - RKVB 2 - 1
14-04-2019Obbicht - DVO 3 - 0
14-04-2019Sittard - De Leeuw 2 - 0
14-04-2019Brevendia - Spaubeek 0 - 0
14-04-2019VV ALFA SPORT - MMC Weert 3 - 3
14-04-2019RKFC Lindenheuvel-Heidebl - VV HEBES 1 - 0
14-04-2019Langeberg - SHH 0 - 2
11-04-2019RKVB - De Leeuw 3 - 0
07-04-2019VV HEBES - Brevendia 0 - 0
07-04-2019DVO - VV ALFA SPORT 2 - 3
07-04-2019SHH - Obbicht 1 - 2
07-04-2019RKVB - RKFC Lindenheuvel-Heidebl 1 - 5
07-04-2019MMC Weert - FC Geleen-Zuid 2 - 0
07-04-2019Spaubeek - Sittard 2 - 5
06-04-2019De Leeuw - Langeberg 1 - 2
Stand bijgewerkt t/m 20-04-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
RKFC Lindenheuvel-Heidebl 20 17 2 1 53 50 17
SHH 21 12 3 6 39 47 34
FC Geleen-Zuid 20 11 3 6 36 34 23
Langeberg 22 11 3 8 36 46 40
MMC Weert 21 10 3 8 33 46 31
VV ALFA SPORT 22 9 4 9 31 30 46
Brevendia 21 8 4 9 28 37 33
Sittard 21 8 4 9 28 36 38
VV HEBES 20 8 2 10 26 25 29
Obbicht 21 7 5 9 26 31 37
RKVB 20 7 3 10 24 31 40
DVO 21 7 3 11 24 37 37
De Leeuw 22 3 9 10 18 30 47
Spaubeek 22 4 2 16 14 22 50
Programma
22-04-2019 14:30 RKVB - Sittard
22-04-2019 14:30 DVO - Langeberg
22-04-2019 14:30 Spaubeek - RKFC Lindenheuvel-Heidebl
22-04-2019 14:30 MMC Weert - VV HEBES
22-04-2019 14:30 Obbicht - FC Geleen-Zuid
22-04-2019 14:30 SHH - VV ALFA SPORT
28-04-2019 14:30 Brevendia - VV HEBES
28-04-2019 14:30 FC Geleen-Zuid - MMC Weert
28-04-2019 14:30 RKFC Lindenheuvel-Heidebl - RKVB
05-05-2019 14:30 RKVB - DVO
05-05-2019 14:30 Obbicht - RKFC Lindenheuvel-Heidebl
05-05-2019 14:30 Brevendia - Sittard
05-05-2019 14:30 SHH - De Leeuw
05-05-2019 14:30 FC Geleen-Zuid - VV HEBES
Stand eerste periode bijgewerkt t/m 18-11-2018
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
RKFC Lindenheuvel-Heidebl 8 8 0 0 24 28 8
SHH 8 6 0 2 18 22 17
FC Geleen-Zuid 8 4 2 2 14 18 10
DVO 8 4 2 2 14 17 10
RKVB 8 4 2 2 14 12 8
Langeberg 8 4 1 3 13 20 16
Brevendia 8 4 0 4 12 16 12
MMC Weert 8 3 2 3 11 15 14
Sittard 8 2 4 2 10 10 11
VV ALFA SPORT 8 3 1 4 10 7 18
VV HEBES 8 2 1 5 7 9 14
Obbicht 8 1 1 6 4 9 18
De Leeuw 8 0 4 4 4 8 19
Spaubeek 8 1 0 7 3 7 23
Stand tweede periode bijgewerkt t/m 20-04-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
RKFC Lindenheuvel-Heidebl 7 6 1 0 19 13 5
VV HEBES 7 5 0 2 15 10 7
MMC Weert 8 5 0 3 15 21 8
Brevendia 7 4 1 2 13 17 10
Langeberg 9 3 2 4 11 14 17
VV ALFA SPORT 9 3 2 4 11 10 17
RKVB 7 3 1 3 10 15 16
FC Geleen-Zuid 7 3 1 3 10 7 8
SHH 8 2 3 3 9 10 11
Sittard 8 3 0 5 9 14 16
De Leeuw 8 2 3 3 9 16 19
Obbicht 8 2 3 3 9 12 16
Spaubeek 9 3 0 6 9 9 14
DVO 8 2 1 5 7 11 15
Stand derde periode bijgewerkt t/m 20-04-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
Obbicht 5 4 1 0 13 10 3
SHH 5 4 0 1 12 15 6
Langeberg 5 4 0 1 12 12 7
FC Geleen-Zuid 5 4 0 1 12 9 5
RKFC Lindenheuvel-Heidebl 5 3 1 1 10 9 4
VV ALFA SPORT 5 3 1 1 10 13 11
Sittard 5 3 0 2 9 12 11
MMC Weert 5 2 1 2 7 10 9
De Leeuw 6 1 2 3 5 6 9
VV HEBES 5 1 1 3 4 6 8
DVO 5 1 0 4 3 9 12
Brevendia 6 0 3 3 3 4 11
Spaubeek 5 0 2 3 2 6 13
RKVB 5 0 0 5 0 4 16
 
Voetbaluitslagen van De Limburger worden gepubliceerd in samenwerking met Datawiresport B.V. Bij het verzamelen van de wedstrijdresultaten wordt de grootste zorgvuldigheid in acht genomen. Het blijft echter mogelijk dat er fouten in de gegevens sluipen. Meld eventuele correcties of wijzigingen betreffende de uitslagen bij Datawiresport op 036-7115100 (fax: 036-5341601). U kunt uiteraard ook mailen: uitslagen@datawiresport.nl.