overzicht
 
District Zuid 2 / 3e Klasse D / Zondag
12-05-2019FC Schadewijk - Handel 3 - 1
12-05-2019Olympia'18 - Margriet 4 - 1
12-05-2019Schijndel/DE WIT - Constantia 3 - 0
12-05-2019Excellent - Boekel Sport 1 - 5
12-05-2019Volkel - Ulysses 8 - 2
12-05-2019MULO - Nooit Gedacht 0 - 4
12-05-2019Avanti'31 - Vitesse'08 2 - 0
05-05-2019Handel - Margriet 2 - 4
05-05-2019Olympia'18 - Avanti'31 1 - 1
05-05-2019Excellent - MULO 2 - 1
04-05-2019Boekel Sport - FC Schadewijk 0 - 0
Stand bijgewerkt t/m 12-05-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
Olympia'18 24 20 3 1 63 77 18
Schijndel/DE WIT 24 14 5 5 47 48 20
Volkel 24 14 2 8 44 58 25
Avanti'31 24 12 6 6 42 46 33
Boekel Sport 24 11 6 7 39 48 34
FC Schadewijk 24 11 4 9 37 43 32
Nooit Gedacht 24 10 5 9 35 40 35
Handel 24 10 4 10 34 42 39
Margriet 24 9 6 9 33 40 33
Excellent 24 9 5 10 32 34 41
Vitesse'08 24 8 3 13 27 39 50
Constantia 24 4 4 16 16 17 62
MULO 24 5 1 18 16 28 76
Ulysses 24 3 2 19 11 20 82
Programma
19-05-2019 14:30 Margriet - FC Schadewijk
19-05-2019 14:30 Vitesse'08 - MULO
19-05-2019 14:30 Ulysses - Olympia'18
19-05-2019 14:30 Boekel Sport - Schijndel/DE WIT
19-05-2019 14:30 Nooit Gedacht - Constantia
19-05-2019 14:30 Handel - Avanti'31
19-05-2019 14:30 Volkel - Excellent
26-05-2019 14:30 Olympia'18 - Handel
26-05-2019 14:30 MULO - Margriet
26-05-2019 14:30 Excellent - Ulysses
26-05-2019 14:30 Avanti'31 - Boekel Sport
26-05-2019 14:30 FC Schadewijk - Volkel
26-05-2019 14:30 Constantia - Vitesse'08
26-05-2019 14:30 Schijndel/DE WIT - Nooit Gedacht
Stand eerste periode bijgewerkt t/m 18-11-2018
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
Olympia'18 8 7 1 0 22 40 8
Volkel 8 5 0 3 15 18 6
Vitesse'08 8 4 2 2 14 20 12
Avanti'31 8 4 2 2 14 14 13
Margriet 8 3 3 2 12 13 9
Nooit Gedacht 8 4 0 4 12 14 11
Boekel Sport 8 3 3 2 12 14 14
Handel 8 3 2 3 11 16 14
FC Schadewijk 8 3 2 3 11 13 14
Excellent 8 3 1 4 10 11 14
Schijndel/DE WIT 8 2 3 3 9 12 9
MULO 8 2 0 6 6 7 33
Constantia 8 1 2 5 5 5 19
Ulysses 8 1 1 6 4 5 26
Stand tweede periode bijgewerkt t/m 05-05-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
Olympia'18 9 7 1 1 22 23 6
Schijndel/DE WIT 9 7 1 1 22 18 7
Margriet 9 5 2 2 17 16 11
Excellent 9 5 2 2 17 17 13
Volkel 9 4 2 3 14 18 9
FC Schadewijk 9 4 2 3 14 15 8
Avanti'31 9 4 2 3 14 16 11
Handel 9 4 1 4 13 17 15
Nooit Gedacht 9 3 3 3 12 13 13
Boekel Sport 9 3 2 4 11 17 13
MULO 9 2 1 6 7 13 22
Vitesse'08 9 2 1 6 7 10 20
Constantia 9 2 1 6 7 9 27
Ulysses 9 0 1 8 1 6 33
Stand derde periode bijgewerkt t/m 12-05-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
Olympia'18 7 6 1 0 19 14 4
Schijndel/DE WIT 7 5 1 1 16 18 4
Boekel Sport 7 5 1 1 16 17 7
Volkel 7 5 0 2 15 22 10
Avanti'31 7 4 2 1 14 16 9
FC Schadewijk 7 4 0 3 12 15 10
Nooit Gedacht 7 3 2 2 11 13 11
Handel 7 3 1 3 10 9 10
Vitesse'08 7 2 0 5 6 9 18
Ulysses 7 2 0 5 6 9 23
Excellent 7 1 2 4 5 6 14
Margriet 7 1 1 5 4 11 13
Constantia 7 1 1 5 4 3 16
MULO 7 1 0 6 3 8 21
 
Voetbaluitslagen van De Limburger worden gepubliceerd in samenwerking met Datawiresport B.V. Bij het verzamelen van de wedstrijdresultaten wordt de grootste zorgvuldigheid in acht genomen. Het blijft echter mogelijk dat er fouten in de gegevens sluipen. Meld eventuele correcties of wijzigingen betreffende de uitslagen bij Datawiresport op 036-7115100 (fax: 036-5341601). U kunt uiteraard ook mailen: uitslagen@datawiresport.nl.