overzicht
 
District Zuid 2 / 4e Klasse A / Zondag
20-04-2019Daalhof - Keer 1 - 7
14-04-2019DBSV - RKHSV 2 - 1
14-04-2019Vaesrade - Willem I 3 - 3
14-04-2019Keer - Daalhof 5 - 0
14-04-2019Haslou - Sportclub Jekerdal 3 - 2
14-04-2019Bunde - SV Hulsberg 2 - 5
14-04-2019Schimmert - SCG 8 - 0
14-04-2019RKASV - RKVVL/Polaris 3 - 1
07-04-2019RKVVL/Polaris - Schimmert 1 - 0
07-04-2019SCG - Keer 0 - 3
07-04-2019Willem I - Haslou 0 - 3
07-04-2019Sportclub Jekerdal - RKASV 5 - 2
07-04-2019RKHSV - Bunde 2 - 1
07-04-2019SV Hulsberg - Vaesrade 3 - 3
07-04-2019Daalhof - DBSV 0 - 4
Stand bijgewerkt t/m 20-04-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
Haslou 21 19 2 0 59 66 17
SV Hulsberg 22 15 4 3 49 60 31
Sportclub Jekerdal 22 14 3 5 45 47 31
DBSV 22 13 3 6 42 59 33
RKHSV 22 13 2 7 41 54 36
Willem I 22 9 4 9 31 46 44
Bunde 21 9 3 9 30 43 27
Keer 22 8 3 11 27 38 32
RKASV 21 8 2 11 26 33 48
Vaesrade 22 7 5 10 26 31 47
RKVVL/Polaris 21 5 6 10 21 31 43
Schimmert 22 6 2 14 20 47 45
SCG 22 5 0 17 15 35 74
Daalhof 20 0 1 19 1 11 93
Programma
22-04-2019 14:30 RKVVL/Polaris - Keer
22-04-2019 14:30 RKHSV - Haslou
22-04-2019 14:30 Willem I - Bunde
22-04-2019 14:30 Sportclub Jekerdal - Vaesrade
22-04-2019 14:30 Schimmert - DBSV
22-04-2019 14:30 SCG - RKASV
22-04-2019 14:30 Daalhof - SV Hulsberg
28-04-2019 14:30 Daalhof - RKASV
28-04-2019 14:30 Haslou - Bunde
05-05-2019 14:30 Daalhof - RKVVL/Polaris
Stand eerste periode bijgewerkt t/m 18-11-2018
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
Haslou 8 7 1 0 22 24 5
SV Hulsberg 8 6 1 1 19 17 9
DBSV 8 5 0 3 15 20 13
Willem I 8 5 0 3 15 20 13
RKHSV 8 4 1 3 13 23 17
Vaesrade 8 4 1 3 13 12 10
Sportclub Jekerdal 8 4 1 3 13 11 15
Schimmert 8 3 2 3 11 19 14
Bunde 8 3 1 4 10 13 9
RKASV 8 3 0 5 9 9 19
RKVVL/Polaris 8 2 2 4 8 12 16
Keer 8 2 1 5 7 11 16
SCG 8 2 0 6 6 15 23
Daalhof 8 0 1 7 1 4 31
Stand tweede periode bijgewerkt t/m 20-04-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
Haslou 8 7 1 0 22 27 8
Sportclub Jekerdal 9 7 1 1 22 20 9
SV Hulsberg 9 6 2 1 20 28 12
RKHSV 9 6 0 3 18 20 13
DBSV 9 5 1 3 16 27 14
Bunde 8 4 1 3 13 15 6
Keer 9 4 1 4 13 17 10
RKASV 8 3 2 3 11 13 16
Willem I 9 3 2 4 11 18 20
SCG 9 3 0 6 9 19 30
Vaesrade 9 3 0 6 9 9 25
RKVVL/Polaris 8 1 3 4 6 12 19
Schimmert 9 1 0 8 3 8 25
Daalhof 7 0 0 7 0 7 33
Stand derde periode bijgewerkt t/m 14-04-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
Haslou 5 5 0 0 15 15 4
DBSV 5 3 2 0 11 12 6
Sportclub Jekerdal 5 3 1 1 10 16 7
SV Hulsberg 5 3 1 1 10 15 10
RKHSV 5 3 1 1 10 11 6
Keer 5 2 1 2 7 10 6
Bunde 5 2 1 2 7 15 12
RKVVL/Polaris 5 2 1 2 7 7 8
Schimmert 5 2 0 3 6 20 6
RKASV 5 2 0 3 6 11 13
Willem I 5 1 2 2 5 8 11
Vaesrade 5 0 4 1 4 10 12
SCG 5 0 0 5 0 1 21
Daalhof 5 0 0 5 0 0 29
 
Voetbaluitslagen van De Limburger worden gepubliceerd in samenwerking met Datawiresport B.V. Bij het verzamelen van de wedstrijdresultaten wordt de grootste zorgvuldigheid in acht genomen. Het blijft echter mogelijk dat er fouten in de gegevens sluipen. Meld eventuele correcties of wijzigingen betreffende de uitslagen bij Datawiresport op 036-7115100 (fax: 036-5341601). U kunt uiteraard ook mailen: uitslagen@datawiresport.nl.