overzicht
 
District Zuid 2 / 4e Klasse B / Zondag
10-02-2019RKHBS - Rood Groen LVC'01 1 - 1
10-02-2019Eikenderveld - SV Geuldal 0 - 0
10-02-2019FC Kerkrade - West - Voerendaal 2 - 1
03-02-2019SV Brunssum - SV Geuldal 1 - 5
Stand bijgewerkt t/m 10-02-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
KVC Oranje 13 12 1 0 37 37 6
Voerendaal 14 7 4 3 25 38 20
WDZ 13 7 3 3 24 22 14
Eikenderveld 13 6 3 4 21 26 20
RKTSV 12 6 1 5 19 16 23
Rood Groen LVC'01 13 5 4 4 19 25 19
RKHBS 12 5 3 4 18 26 18
SV Brunssum 13 4 3 6 15 33 35
SV Geuldal 13 4 3 6 15 19 21
FC Kerkrade - West 13 3 4 6 13 22 39
Kakertse Boys 10 2 5 3 11 18 22
SV Zwart - Wit '19 12 2 5 5 11 12 18
Abdissenbosch 12 2 2 8 8 9 31
Passart-VKC 13 2 1 10 7 20 37
Programma
17-02-2019 14:30 RKTSV - Kakertse Boys
17-02-2019 14:30 SV Brunssum - SV Zwart - Wit '19
17-02-2019 14:30 Voerendaal - Eikenderveld
17-02-2019 14:30 SV Geuldal - WDZ
17-02-2019 14:30 KVC Oranje - FC Kerkrade - West
17-02-2019 14:30 Rood Groen LVC'01 - Abdissenbosch
17-02-2019 14:30 Passart-VKC - RKHBS
23-02-2019 15:00 SV Zwart - Wit '19 - Voerendaal
24-02-2019 14:30 Eikenderveld - WDZ
24-02-2019 14:30 SV Geuldal - Rood Groen LVC'01
24-02-2019 14:30 Abdissenbosch - Kakertse Boys
24-02-2019 14:30 FC Kerkrade - West - Passart-VKC
24-02-2019 14:30 SV Brunssum - RKTSV
24-02-2019 14:30 RKHBS - KVC Oranje
Stand eerste periode bijgewerkt t/m 18-11-2018
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
KVC Oranje 8 7 1 0 22 21 3
Voerendaal 8 5 2 1 17 24 11
WDZ 8 5 2 1 17 14 8
RKTSV 8 5 1 2 16 14 11
Eikenderveld 8 4 0 4 12 16 14
SV Brunssum 8 3 2 3 11 22 16
Rood Groen LVC'01 8 3 2 3 11 15 12
Kakertse Boys 8 2 4 2 10 16 17
RKHBS 8 2 2 4 8 15 15
Abdissenbosch 8 2 2 4 8 6 19
SV Geuldal 8 2 1 5 7 9 13
Passart-VKC 8 2 0 6 6 13 19
SV Zwart - Wit '19 8 1 3 4 6 5 12
FC Kerkrade - West 8 1 2 5 5 9 29
Stand tweede periode bijgewerkt t/m 10-02-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
KVC Oranje 5 5 0 0 15 16 3
RKHBS 4 3 1 0 10 11 3
Eikenderveld 5 2 3 0 9 10 6
FC Kerkrade - West 5 2 2 1 8 13 10
Rood Groen LVC'01 5 2 2 1 8 10 7
SV Geuldal 5 2 2 1 8 10 8
Voerendaal 6 2 2 2 8 14 9
WDZ 5 2 1 2 7 8 6
SV Zwart - Wit '19 4 1 2 1 5 7 6
SV Brunssum 5 1 1 3 4 11 19
RKTSV 4 1 0 3 3 2 12
Kakertse Boys 2 0 1 1 1 2 5
Passart-VKC 5 0 1 4 1 7 18
Abdissenbosch 4 0 0 4 0 3 12
 
Voetbaluitslagen van De Limburger worden gepubliceerd in samenwerking met Datawiresport B.V. Bij het verzamelen van de wedstrijdresultaten wordt de grootste zorgvuldigheid in acht genomen. Het blijft echter mogelijk dat er fouten in de gegevens sluipen. Meld eventuele correcties of wijzigingen betreffende de uitslagen bij Datawiresport op 036-7115100 (fax: 036-5341601). U kunt uiteraard ook mailen: uitslagen@datawiresport.nl.