overzicht
 
District Zuid 2 / 4e Klasse B / Zondag
09-12-2018Voerendaal - Passart-VKC 8 - 1
09-12-2018RKTSV - Eikenderveld 0 - 1
09-12-2018FC Kerkrade - West - Abdissenbosch 4 - 1
09-12-2018KVC Oranje - Rood Groen LVC'01 3 - 0
09-12-2018SV Brunssum - WDZ 2 - 2
02-12-2018Eikenderveld - FC Kerkrade - West 2 - 2
02-12-2018Passart-VKC - SV Brunssum 3 - 4
02-12-2018SV Geuldal - RKHBS 1 - 4
02-12-2018WDZ - Kakertse Boys 3 - 0
02-12-2018Abdissenbosch - SV Zwart - Wit '19 2 - 4
02-12-2018Rood Groen LVC'01 - Voerendaal 2 - 2
02-12-2018KVC Oranje - RKTSV 6 - 0
Stand bijgewerkt t/m 09-12-2018
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
KVC Oranje 11 10 1 0 31 33 4
WDZ 11 7 3 1 24 20 10
Voerendaal 11 6 3 2 21 35 17
Eikenderveld 11 6 1 4 19 25 19
RKTSV 11 5 1 5 16 15 23
SV Brunssum 11 4 3 4 15 31 27
Rood Groen LVC'01 11 4 3 4 15 22 18
RKHBS 10 4 2 4 14 22 16
Kakertse Boys 10 2 5 3 11 18 22
SV Geuldal 10 3 1 6 10 14 20
SV Zwart - Wit '19 10 2 3 5 9 9 15
FC Kerkrade - West 11 2 3 6 9 18 36
Abdissenbosch 11 2 2 7 8 9 30
Passart-VKC 11 2 1 8 7 19 33
Programma
16-12-2018 14:00 Abdissenbosch - SV Brunssum
16-12-2018 14:00 Rood Groen LVC'01 - Kakertse Boys
16-12-2018 14:00 Passart-VKC - KVC Oranje
16-12-2018 14:00 Eikenderveld - SV Zwart - Wit '19
16-12-2018 14:00 WDZ - Voerendaal
16-12-2018 14:00 SV Geuldal - RKTSV
16-12-2018 14:00 RKHBS - FC Kerkrade - West
23-12-2018 14:00 SV Zwart - Wit '19 - RKHBS
23-12-2018 14:00 Kakertse Boys - SV Geuldal
Stand eerste periode bijgewerkt t/m 18-11-2018
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
KVC Oranje 8 7 1 0 22 21 3
Voerendaal 8 5 2 1 17 24 11
WDZ 8 5 2 1 17 14 8
RKTSV 8 5 1 2 16 14 11
Eikenderveld 8 4 0 4 12 16 14
SV Brunssum 8 3 2 3 11 22 16
Rood Groen LVC'01 8 3 2 3 11 15 12
Kakertse Boys 8 2 4 2 10 16 17
RKHBS 8 2 2 4 8 15 15
Abdissenbosch 8 2 2 4 8 6 19
SV Geuldal 8 2 1 5 7 9 13
Passart-VKC 8 2 0 6 6 13 19
SV Zwart - Wit '19 8 1 3 4 6 5 12
FC Kerkrade - West 8 1 2 5 5 9 29
Stand tweede periode bijgewerkt t/m 09-12-2018
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
KVC Oranje 3 3 0 0 9 12 1
Eikenderveld 3 2 1 0 7 9 5
WDZ 3 2 1 0 7 6 2
RKHBS 2 2 0 0 6 7 1
Voerendaal 3 1 1 1 4 11 6
FC Kerkrade - West 3 1 1 1 4 9 7
Rood Groen LVC'01 3 1 1 1 4 7 6
SV Brunssum 3 1 1 1 4 9 11
SV Zwart - Wit '19 2 1 0 1 3 4 3
SV Geuldal 2 1 0 1 3 5 7
Kakertse Boys 2 0 1 1 1 2 5
Passart-VKC 3 0 1 2 1 6 14
Abdissenbosch 3 0 0 3 0 3 11
RKTSV 3 0 0 3 0 1 12
 
Voetbaluitslagen van De Limburger worden gepubliceerd in samenwerking met Datawiresport B.V. Bij het verzamelen van de wedstrijdresultaten wordt de grootste zorgvuldigheid in acht genomen. Het blijft echter mogelijk dat er fouten in de gegevens sluipen. Meld eventuele correcties of wijzigingen betreffende de uitslagen bij Datawiresport op 036-7115100 (fax: 036-5341601). U kunt uiteraard ook mailen: uitslagen@datawiresport.nl.