overzicht
 
District Zuid 2 / 4e Klasse C / Zondag
20-01-2019VV Born - SSA RKDFC-Doenrade Afg
20-01-2019HBC'09 - SVE Afg
20-01-2019FC RIA - F.C. Roerdalen 0 - 2
20-01-2019Linne - FC Maasgouw 2 - 1
20-01-2019Schinveld/Arx ICT - Roosteren 0 - 3
20-01-2019VV Zwentibold - Oranje Blauw'15 2 - 0
19-01-2019OVCS - Sporting Sittard'13 2 - 2
Stand bijgewerkt t/m 20-01-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
SSA RKDFC-Doenrade 12 8 3 1 27 27 11
VV Born 10 8 2 0 26 28 12
Linne 12 6 4 2 22 24 11
Roosteren 12 7 1 4 22 31 20
HBC'09 12 6 3 3 21 30 24
F.C. Roerdalen 12 6 1 5 19 15 13
SVE 10 5 2 3 17 28 22
VV Zwentibold 12 5 2 5 17 18 21
Schinveld/Arx ICT 13 5 0 8 15 28 28
FC Maasgouw 11 4 2 5 14 18 21
Oranje Blauw'15 12 3 4 5 13 21 18
OVCS 13 3 2 8 11 15 36
FC RIA 11 1 1 9 4 9 31
Sporting Sittard'13 12 1 1 10 4 19 43
Programma
27-01-2019 14:30 SSA RKDFC-Doenrade - Linne
27-01-2019 14:30 FC Maasgouw - Schinveld/Arx ICT
27-01-2019 14:30 F.C. Roerdalen - OVCS
27-01-2019 14:30 Oranje Blauw'15 - VV Born
27-01-2019 14:30 VV Zwentibold - HBC'09
27-01-2019 14:30 SVE - FC RIA
27-01-2019 14:30 Roosteren - Sporting Sittard'13
02-02-2019 19:30 Linne - SVE
03-02-2019 14:30 OVCS - Roosteren
03-02-2019 14:30 VV Born - VV Zwentibold
03-02-2019 14:30 Sporting Sittard'13 - F.C. Roerdalen
03-02-2019 14:30 HBC'09 - FC Maasgouw
03-02-2019 14:30 Schinveld/Arx ICT - SSA RKDFC-Doenrade
03-02-2019 14:30 FC RIA - Oranje Blauw'15
Stand eerste periode bijgewerkt t/m 18-11-2018
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
VV Born 8 6 2 0 20 22 9
SSA RKDFC-Doenrade 8 4 3 1 15 14 6
SVE 8 4 2 2 14 25 18
FC Maasgouw 8 4 2 2 14 16 16
Roosteren 8 4 1 3 13 22 13
F.C. Roerdalen 8 4 1 3 13 10 9
HBC'09 8 3 3 2 12 17 17
VV Zwentibold 8 3 2 3 11 12 15
Oranje Blauw'15 8 2 4 2 10 18 11
Linne 8 2 4 2 10 13 9
Schinveld/Arx ICT 8 3 0 5 9 18 18
OVCS 8 2 1 5 7 8 24
FC RIA 8 1 1 6 4 9 23
Sporting Sittard'13 8 1 0 7 3 13 29
Stand tweede periode bijgewerkt t/m 20-01-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
Linne 4 4 0 0 12 11 2
SSA RKDFC-Doenrade 4 4 0 0 12 13 5
HBC'09 4 3 0 1 9 13 7
Roosteren 4 3 0 1 9 9 7
VV Born 2 2 0 0 6 6 3
F.C. Roerdalen 4 2 0 2 6 5 4
VV Zwentibold 4 2 0 2 6 6 6
Schinveld/Arx ICT 5 2 0 3 6 10 10
OVCS 5 1 1 3 4 7 12
SVE 2 1 0 1 3 3 4
Oranje Blauw'15 4 1 0 3 3 3 7
Sporting Sittard'13 4 0 1 3 1 6 14
FC Maasgouw 3 0 0 3 0 2 5
FC RIA 3 0 0 3 0 0 8
 
Voetbaluitslagen van De Limburger worden gepubliceerd in samenwerking met Datawiresport B.V. Bij het verzamelen van de wedstrijdresultaten wordt de grootste zorgvuldigheid in acht genomen. Het blijft echter mogelijk dat er fouten in de gegevens sluipen. Meld eventuele correcties of wijzigingen betreffende de uitslagen bij Datawiresport op 036-7115100 (fax: 036-5341601). U kunt uiteraard ook mailen: uitslagen@datawiresport.nl.