overzicht
 
District Zuid 2 / 4e Klasse C / Zondag
12-05-2019Schinveld/Arx ICT - Linne 5 - 1
12-05-2019Sporting Sittard'13 - VV Born 0 - 7
12-05-2019SSA RKDFC-Doenrade - SVE 1 - 3
12-05-2019Roosteren - Oranje Blauw'15 1 - 0
12-05-2019FC Maasgouw - VV Zwentibold 2 - 1
12-05-2019F.C. Roerdalen - HBC'09 0 - 2
12-05-2019OVCS - FC RIA 4 - 0
05-05-2019SSA RKDFC-Doenrade - Linne 1 - 1
05-05-2019FC RIA - Oranje Blauw'15 1 - 2
05-05-2019F.C. Roerdalen - FC Maasgouw 1 - 1
05-05-2019SVE - Sporting Sittard'13 4 - 0
05-05-2019VV Born - VV Zwentibold 4 - 0
Stand bijgewerkt t/m 12-05-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
VV Born 24 20 4 0 64 80 21
HBC'09 24 15 6 3 51 58 31
Roosteren 24 13 4 7 43 49 32
SSA RKDFC-Doenrade 24 12 5 7 41 40 34
VV Zwentibold 24 12 4 8 40 39 38
SVE 24 12 3 9 39 59 50
Linne 24 9 8 7 35 40 34
F.C. Roerdalen 24 8 6 10 30 25 31
Oranje Blauw'15 24 7 6 11 27 38 34
FC Maasgouw 24 7 5 12 26 31 48
Schinveld/Arx ICT 24 7 2 15 23 47 61
Sporting Sittard'13 24 6 3 15 21 33 64
FC RIA 24 5 3 16 18 23 52
OVCS 24 4 3 17 15 27 59
Programma
19-05-2019 14:30 SVE - Roosteren
19-05-2019 14:30 FC RIA - Linne
19-05-2019 14:30 VV Zwentibold - Sporting Sittard'13
19-05-2019 14:30 Oranje Blauw'15 - FC Maasgouw
19-05-2019 14:30 VV Born - OVCS
19-05-2019 14:30 SSA RKDFC-Doenrade - F.C. Roerdalen
19-05-2019 14:30 HBC'09 - Schinveld/Arx ICT
26-05-2019 14:30 Roosteren - VV Zwentibold
26-05-2019 14:30 Schinveld/Arx ICT - FC RIA
26-05-2019 14:30 Sporting Sittard'13 - HBC'09
26-05-2019 14:30 F.C. Roerdalen - SVE
26-05-2019 14:30 FC Maasgouw - SSA RKDFC-Doenrade
26-05-2019 14:30 Linne - VV Born
26-05-2019 14:30 OVCS - Oranje Blauw'15
Stand eerste periode bijgewerkt t/m 18-11-2018
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
VV Born 8 6 2 0 20 22 9
SSA RKDFC-Doenrade 8 4 3 1 15 14 6
SVE 8 4 2 2 14 25 18
FC Maasgouw 8 4 2 2 14 16 16
Roosteren 8 4 1 3 13 22 13
F.C. Roerdalen 8 4 1 3 13 10 9
HBC'09 8 3 3 2 12 17 17
VV Zwentibold 8 3 2 3 11 12 15
Oranje Blauw'15 8 2 4 2 10 18 11
Linne 8 2 4 2 10 13 9
Schinveld/Arx ICT 8 3 0 5 9 18 18
OVCS 8 2 1 5 7 8 24
FC RIA 8 1 1 6 4 9 23
Sporting Sittard'13 8 1 0 7 3 13 29
Stand tweede periode bijgewerkt t/m 05-05-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
VV Born 9 8 1 0 25 28 6
Roosteren 9 7 1 1 22 18 10
HBC'09 9 6 2 1 20 23 9
SVE 9 6 1 2 19 19 13
SSA RKDFC-Doenrade 9 6 1 2 19 20 15
Linne 9 4 4 1 16 18 10
F.C. Roerdalen 9 4 2 3 14 10 11
VV Zwentibold 9 3 2 4 11 14 18
Oranje Blauw'15 9 3 0 6 9 12 16
Sporting Sittard'13 9 2 1 6 7 9 21
Schinveld/Arx ICT 9 2 0 7 6 14 27
FC Maasgouw 9 1 1 7 4 8 16
OVCS 9 1 1 7 4 12 21
FC RIA 9 1 1 7 4 7 19
Stand derde periode bijgewerkt t/m 12-05-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
VV Born 7 6 1 0 19 30 6
HBC'09 7 6 1 0 19 18 5
VV Zwentibold 7 6 0 1 18 13 5
Sporting Sittard'13 7 3 2 2 11 11 14
FC RIA 7 3 1 3 10 7 10
Linne 7 3 0 4 9 9 15
Oranje Blauw'15 7 2 2 3 8 8 7
Roosteren 7 2 2 3 8 9 9
Schinveld/Arx ICT 7 2 2 3 8 15 16
FC Maasgouw 7 2 2 3 8 7 16
SSA RKDFC-Doenrade 7 2 1 4 7 6 13
SVE 7 2 0 5 6 15 19
OVCS 7 1 1 5 4 7 14
F.C. Roerdalen 7 0 3 4 3 5 11
 
Voetbaluitslagen van De Limburger worden gepubliceerd in samenwerking met Datawiresport B.V. Bij het verzamelen van de wedstrijdresultaten wordt de grootste zorgvuldigheid in acht genomen. Het blijft echter mogelijk dat er fouten in de gegevens sluipen. Meld eventuele correcties of wijzigingen betreffende de uitslagen bij Datawiresport op 036-7115100 (fax: 036-5341601). U kunt uiteraard ook mailen: uitslagen@datawiresport.nl.