overzicht
 
District Zuid 2 / 4e Klasse D / Zondag
20-04-2019TSC '04 - Kessel VV 3 - 2
20-04-2019Sportclub Leeuwen - Bieslo 1 - 2
20-04-2019Belfeldia - Panningen 1 - 4
20-04-2019SVC 2000 - Reuver 7 - 1
20-04-2019DES Swalmen - Koningslust 4 - 1
16-04-2019Panningen - Kessel VV 1 - 4
14-04-2019Sportclub Leeuwen - DES Swalmen 0 - 2
14-04-2019Horn - BEVO 3 - 2
14-04-2019TSC '04 - Roggel 0 - 1
14-04-2019Belfeldia - Bieslo 1 - 2
14-04-2019EMS - SVC 2000 0 - 2
14-04-2019Reuver - Kessel VV 1 - 1
14-04-2019Koningslust - Panningen 2 - 1
11-04-2019Kessel VV - DES Swalmen 5 - 1
11-04-2019Roggel - Bieslo 0 - 2
11-04-2019EMS - Koningslust 0 - 1
11-04-2019Reuver - Sportclub Leeuwen 1 - 1
11-04-2019TSC '04 - Belfeldia 5 - 0
09-04-2019Panningen - BEVO 1 - 0
07-04-2019Bieslo - Sportclub Leeuwen 2 - 0
07-04-2019DES Swalmen - Horn 1 - 3
07-04-2019Panningen - Belfeldia 3 - 0
07-04-2019SVC 2000 - Koningslust 5 - 2
07-04-2019BEVO - Reuver 1 - 1
07-04-2019Kessel VV - TSC '04 0 - 0
07-04-2019Roggel - EMS 0 - 1
Stand bijgewerkt t/m 20-04-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
SVC 2000 20 18 1 1 55 72 18
Kessel VV 20 12 5 3 41 43 18
TSC '04 19 12 1 6 37 44 24
Panningen 19 12 0 7 36 46 27
Horn 20 10 2 8 32 33 33
EMS 18 9 1 8 28 31 27
Bieslo 19 9 1 9 28 30 32
Roggel 20 8 4 8 28 24 24
BEVO 19 7 3 9 24 28 32
DES Swalmen 19 7 3 9 24 30 47
Reuver 20 5 5 10 20 28 34
Koningslust 20 6 2 12 20 30 55
Belfeldia 21 4 4 13 16 19 43
Sportclub Leeuwen 20 1 2 17 5 16 60
Programma
22-04-2019 14:30 DES Swalmen - Belfeldia
22-04-2019 14:30 BEVO - Sportclub Leeuwen
22-04-2019 14:30 SVC 2000 - Bieslo
22-04-2019 14:30 TSC '04 - Koningslust
22-04-2019 14:30 Panningen - Horn
22-04-2019 14:30 Kessel VV - EMS
22-04-2019 14:30 Roggel - Reuver
25-04-2019 19:00 DES Swalmen - BEVO
25-04-2019 19:00 Bieslo - EMS
25-04-2019 19:00 SVC 2000 - TSC '04
28-04-2019 14:30 Kessel VV - Reuver
28-04-2019 14:30 Bieslo - Horn
28-04-2019 14:30 DES Swalmen - Sportclub Leeuwen
28-04-2019 14:30 Panningen - Koningslust
28-04-2019 14:30 BEVO - TSC '04
28-04-2019 14:30 EMS - Roggel
05-05-2019 14:30 Bieslo - Reuver
05-05-2019 14:30 SVC 2000 - Kessel VV
05-05-2019 14:30 Panningen - Roggel
05-05-2019 14:30 BEVO - Koningslust
05-05-2019 14:30 Sportclub Leeuwen - Horn
05-05-2019 14:30 DES Swalmen - TSC '04
05-05-2019 14:30 Belfeldia - EMS
Stand eerste periode bijgewerkt t/m 18-11-2018
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
SVC 2000 8 7 0 1 21 32 9
Kessel VV 8 6 1 1 19 22 7
EMS 8 6 0 2 18 20 10
TSC '04 8 6 0 2 18 18 10
Panningen 8 5 0 3 15 25 10
Bieslo 8 4 1 3 13 16 13
Horn 8 4 1 3 13 10 11
Reuver 8 4 0 4 12 15 11
BEVO 8 4 0 4 12 12 16
Roggel 8 3 1 4 10 14 16
Koningslust 8 2 0 6 6 13 26
Belfeldia 8 1 1 6 4 7 17
Sportclub Leeuwen 8 1 0 7 3 6 30
DES Swalmen 8 0 1 7 1 9 33
Stand tweede periode bijgewerkt t/m 20-04-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
SVC 2000 8 8 0 0 24 30 6
DES Swalmen 7 4 2 1 14 13 8
Kessel VV 7 4 1 2 13 13 7
Roggel 7 4 1 2 13 7 4
Panningen 6 4 0 2 12 11 9
TSC '04 7 4 0 3 12 19 12
BEVO 7 3 1 3 10 12 9
Bieslo 7 3 0 4 9 8 11
Koningslust 7 3 0 4 9 7 16
Horn 7 2 1 4 7 11 13
Belfeldia 8 2 1 5 7 6 19
Reuver 7 1 3 3 6 8 14
EMS 6 1 1 4 4 6 11
Sportclub Leeuwen 7 0 1 6 1 7 19
Stand derde periode bijgewerkt t/m 16-04-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
Horn 5 4 0 1 12 12 9
SVC 2000 4 3 1 0 10 10 3
DES Swalmen 4 3 0 1 9 8 6
Kessel VV 5 2 3 0 9 8 4
Panningen 5 3 0 2 9 10 8
TSC '04 4 2 1 1 7 7 2
EMS 4 2 0 2 6 5 6
Bieslo 4 2 0 2 6 6 8
Belfeldia 5 1 2 2 5 6 7
Roggel 5 1 2 2 5 3 4
Koningslust 5 1 2 2 5 10 13
BEVO 4 0 2 2 2 4 7
Reuver 5 0 2 3 2 5 9
Sportclub Leeuwen 5 0 1 4 1 3 11
 
Voetbaluitslagen van De Limburger worden gepubliceerd in samenwerking met Datawiresport B.V. Bij het verzamelen van de wedstrijdresultaten wordt de grootste zorgvuldigheid in acht genomen. Het blijft echter mogelijk dat er fouten in de gegevens sluipen. Meld eventuele correcties of wijzigingen betreffende de uitslagen bij Datawiresport op 036-7115100 (fax: 036-5341601). U kunt uiteraard ook mailen: uitslagen@datawiresport.nl.