overzicht
 
District Zuid 2 / 4e Klasse F / Zondag
20-04-2019Mariahout - SJVV 5 - 0
20-04-2019RKGSV - Stiphout Vooruit 3 - 0
20-04-2019ELI - Milheezer Boys 0 - 3
20-04-2019ASV'33 - Bavos 1 - 2
20-04-2019MVC - Bruheze 0 - 4
14-04-2019MVC - RKPVV 0 - 3
14-04-2019Bavos - Milheezer Boys 0 - 2
14-04-2019RKGSV - Mifano 1 - 4
14-04-2019SJVV - ELI 0 - 0
14-04-2019Olympia Boys - Bruheze 0 - 6
14-04-2019S.V. Brandevoort - Stiphout Vooruit 1 - 5
14-04-2019Mariahout - ASV'33 0 - 3
07-04-2019ELI - Olympia Boys 2 - 2
07-04-2019Stiphout Vooruit - Bavos 4 - 2
07-04-2019RKPVV - SJVV 6 - 0
07-04-2019Mifano - S.V. Brandevoort 2 - 2
07-04-2019Milheezer Boys - MVC 5 - 1
07-04-2019Bruheze - Mariahout 0 - 1
07-04-2019ASV'33 - RKGSV 0 - 0
Stand bijgewerkt t/m 20-04-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
RKPVV 21 15 2 4 47 64 24
Stiphout Vooruit 21 14 2 5 44 56 33
Bavos 21 13 3 5 42 39 28
Milheezer Boys 20 12 3 5 39 42 23
Bruheze 22 12 3 7 39 56 28
S.V. Brandevoort 21 10 5 6 35 44 33
Mifano 21 9 3 9 30 49 33
Mariahout 20 7 6 7 27 38 35
ELI 21 6 6 9 24 22 38
SJVV 20 6 4 10 22 28 47
ASV'33 20 5 4 11 19 19 36
RKGSV 20 5 3 12 18 20 38
MVC 20 3 3 14 12 14 57
Olympia Boys 20 2 3 15 9 21 59
Programma
22-04-2019 14:30 RKPVV - Bavos
22-04-2019 14:30 Stiphout Vooruit - RKGSV
22-04-2019 14:30 ELI - ASV'33
22-04-2019 14:30 Mifano - Mariahout
22-04-2019 14:30 Bruheze - S.V. Brandevoort
22-04-2019 14:30 Milheezer Boys - SJVV
22-04-2019 14:30 MVC - Olympia Boys
25-04-2019 18:30 SJVV - Olympia Boys
25-04-2019 20:00 ELI - Bavos
28-04-2019 14:00 ASV'33 - S.V. Brandevoort
28-04-2019 14:30 Milheezer Boys - RKPVV
28-04-2019 14:30 RKGSV - Mariahout
28-04-2019 14:30 Stiphout Vooruit - MVC
05-05-2019 14:30 Olympia Boys - ASV'33
05-05-2019 14:30 Milheezer Boys - Mifano
05-05-2019 14:30 SJVV - RKGSV
05-05-2019 14:30 MVC - Mariahout
Stand eerste periode bijgewerkt t/m 18-11-2018
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
Stiphout Vooruit 8 6 1 1 19 22 12
Bavos 8 4 3 1 15 17 12
ELI 8 4 3 1 15 14 10
RKPVV 8 4 2 2 14 19 12
Milheezer Boys 8 4 2 2 14 16 10
Bruheze 8 4 1 3 13 20 12
S.V. Brandevoort 8 4 1 3 13 17 13
RKGSV 8 3 2 3 11 8 12
SJVV 8 3 1 4 10 14 15
ASV'33 8 3 1 4 10 8 15
Mifano 8 3 0 5 9 12 10
Mariahout 8 1 6 1 9 14 14
MVC 8 0 2 6 2 7 26
Olympia Boys 8 0 1 7 1 7 22
Stand tweede periode bijgewerkt t/m 20-04-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
Bavos 8 7 0 1 21 16 6
S.V. Brandevoort 8 6 1 1 19 20 8
Bruheze 9 6 1 2 19 24 9
RKPVV 8 6 0 2 18 24 9
Mifano 8 4 2 2 14 25 14
Milheezer Boys 7 4 1 2 13 13 7
Stiphout Vooruit 8 3 1 4 10 17 17
Mariahout 7 3 0 4 9 16 12
ELI 8 2 1 5 7 6 20
RKGSV 7 2 0 5 6 8 13
SJVV 7 2 0 5 6 7 21
MVC 7 2 0 5 6 4 20
Olympia Boys 7 1 1 5 4 8 21
ASV'33 7 1 0 6 3 6 17
Stand derde periode bijgewerkt t/m 14-04-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
RKPVV 5 5 0 0 15 21 3
Stiphout Vooruit 5 5 0 0 15 17 4
Milheezer Boys 5 4 0 1 12 13 6
Mariahout 5 3 0 2 9 8 9
Bruheze 5 2 1 2 7 12 7
Mifano 5 2 1 2 7 12 9
ASV'33 5 1 3 1 6 5 4
SJVV 5 1 3 1 6 7 11
Bavos 5 2 0 3 6 6 10
MVC 5 1 1 3 4 3 11
Olympia Boys 5 1 1 3 4 6 16
S.V. Brandevoort 5 0 3 2 3 7 12
ELI 5 0 2 3 2 2 8
RKGSV 5 0 1 4 1 4 13
 
Voetbaluitslagen van De Limburger worden gepubliceerd in samenwerking met Datawiresport B.V. Bij het verzamelen van de wedstrijdresultaten wordt de grootste zorgvuldigheid in acht genomen. Het blijft echter mogelijk dat er fouten in de gegevens sluipen. Meld eventuele correcties of wijzigingen betreffende de uitslagen bij Datawiresport op 036-7115100 (fax: 036-5341601). U kunt uiteraard ook mailen: uitslagen@datawiresport.nl.