overzicht
 
District Zuid 2 / 4e Klasse H / Zondag
11-11-2018Gassel - Festilent 1 - 5
11-11-2018DSV - Juliana Mill Gest
04-11-2018HBV - Festilent 0 - 4
04-11-2018DSV - SES 2 - 2
04-11-2018Achilles Reek - SV Milsbeek 3 - 2
04-11-2018FC Uden - Toxandria 0 - 1
04-11-2018SIOL - Estria 4 - 2
04-11-2018Juliana Mill - Hapse Boys 1 - 2
04-11-2018Gassel - V.V. Achates 3 - 2
28-10-2018SES - Juliana Mill 3 - 0
28-10-2018V.V. Achates - HBV 2 - 1
28-10-2018Toxandria - Festilent 3 - 2
28-10-2018SV Milsbeek - SIOL 3 - 2
28-10-2018DSV - FC Uden 2 - 1
28-10-2018Estria - Achilles Reek 3 - 1
28-10-2018Hapse Boys - Gassel 4 - 0
Stand bijgewerkt t/m 11-11-2018
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
Hapse Boys 7 6 1 0 19 15 4
SES 7 4 3 0 15 17 7
DSV 6 4 2 0 14 15 9
Estria 7 4 2 1 14 14 10
V.V. Achates 7 4 1 2 13 17 11
Toxandria 7 4 0 3 12 14 14
SV Milsbeek 7 3 1 3 10 16 16
Achilles Reek 7 3 0 4 9 13 16
Gassel 7 3 0 4 9 13 18
Festilent 7 2 2 3 8 17 13
SIOL 7 2 1 4 7 14 19
Juliana Mill 6 1 0 5 3 7 13
FC Uden 7 1 0 6 3 5 15
HBV 7 0 1 6 1 6 18
Programma
18-11-2018 14:30 Festilent - SIOL
18-11-2018 14:30 Estria - HBV
18-11-2018 14:30 Toxandria - Achilles Reek
18-11-2018 14:30 SV Milsbeek - DSV
18-11-2018 14:30 Hapse Boys - FC Uden
18-11-2018 14:30 SES - Gassel
18-11-2018 14:30 V.V. Achates - Juliana Mill
25-11-2018 14:30 FC Uden - Achilles Reek
25-11-2018 14:30 DSV - Estria
25-11-2018 14:30 Juliana Mill - SIOL
25-11-2018 14:30 Gassel - HBV
25-11-2018 14:30 Hapse Boys - Toxandria
25-11-2018 14:30 V.V. Achates - Festilent
25-11-2018 14:30 SES - SV Milsbeek
Stand eerste periode bijgewerkt t/m 11-11-2018
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
Hapse Boys 7 6 1 0 19 15 4
SES 7 4 3 0 15 17 7
DSV 6 4 2 0 14 15 9
Estria 7 4 2 1 14 14 10
V.V. Achates 7 4 1 2 13 17 11
Toxandria 7 4 0 3 12 14 14
SV Milsbeek 7 3 1 3 10 16 16
Achilles Reek 7 3 0 4 9 13 16
Gassel 7 3 0 4 9 13 18
Festilent 7 2 2 3 8 17 13
SIOL 7 2 1 4 7 14 19
Juliana Mill 6 1 0 5 3 7 13
FC Uden 7 1 0 6 3 5 15
HBV 7 0 1 6 1 6 18
 
Voetbaluitslagen van De Limburger worden gepubliceerd in samenwerking met Datawiresport B.V. Bij het verzamelen van de wedstrijdresultaten wordt de grootste zorgvuldigheid in acht genomen. Het blijft echter mogelijk dat er fouten in de gegevens sluipen. Meld eventuele correcties of wijzigingen betreffende de uitslagen bij Datawiresport op 036-7115100 (fax: 036-5341601). U kunt uiteraard ook mailen: uitslagen@datawiresport.nl.