overzicht
 
District Zuid 2 / 4e Klasse H / Zondag
24-03-2019Hapse Boys - DSV 0 - 0
24-03-2019V.V. Achates - SES 1 - 3
24-03-2019HBV - SIOL 1 - 2
24-03-2019Estria - Juliana Mill 3 - 0
24-03-2019SV Milsbeek - FC Uden 1 - 0
24-03-2019Toxandria - Gassel 1 - 1
24-03-2019Festilent - Achilles Reek 1 - 0
17-03-2019Festilent - Toxandria 5 - 2
17-03-2019Gassel - Hapse Boys 0 - 1
17-03-2019HBV - V.V. Achates 3 - 3
17-03-2019Juliana Mill - SES 1 - 1
17-03-2019Achilles Reek - Estria 0 - 3
17-03-2019FC Uden - DSV 2 - 3
17-03-2019SIOL - SV Milsbeek 1 - 0
10-03-2019Festilent - HBV 7 - 0
10-03-2019SES - DSV 1 - 3
10-03-2019Toxandria - FC Uden Gest
Stand bijgewerkt t/m 24-03-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
Hapse Boys 15 11 4 0 37 28 8
SES 15 9 5 1 32 38 16
Festilent 17 9 4 4 31 44 21
DSV 16 8 5 3 29 35 27
Estria 13 7 5 1 26 28 17
SV Milsbeek 16 7 4 5 25 31 29
SIOL 17 5 5 7 20 27 32
Toxandria 14 6 1 7 19 20 30
Gassel 15 6 1 8 19 25 33
Juliana Mill 14 5 2 7 17 19 22
V.V. Achates 14 5 2 7 17 26 30
Achilles Reek 14 4 2 8 14 21 29
HBV 16 0 6 10 6 20 42
FC Uden 18 1 2 15 5 20 46
Programma
31-03-2019 14:30 SES - Toxandria
31-03-2019 14:30 Festilent - FC Uden
31-03-2019 14:30 Juliana Mill - SV Milsbeek
31-03-2019 14:30 Estria - V.V. Achates
31-03-2019 14:30 SIOL - Achilles Reek
31-03-2019 14:30 DSV - Hapse Boys
04-04-2019 18:30 V.V. Achates - Gassel
04-04-2019 18:30 Estria - SIOL
04-04-2019 18:30 Toxandria - FC Uden
04-04-2019 19:30 SV Milsbeek - Achilles Reek
04-04-2019 20:00 Hapse Boys - Juliana Mill
07-04-2019 14:30 Juliana Mill - HBV
07-04-2019 14:30 SES - Hapse Boys
07-04-2019 14:30 Achilles Reek - SIOL
07-04-2019 14:30 V.V. Achates - Estria
07-04-2019 14:30 FC Uden - Festilent
07-04-2019 14:30 Gassel - SV Milsbeek
07-04-2019 14:30 DSV - Toxandria
Stand eerste periode bijgewerkt t/m 18-12-2018
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
Hapse Boys 8 7 1 0 22 17 5
SES 8 5 3 0 18 22 9
DSV 8 5 2 1 17 18 11
Estria 8 4 3 1 15 16 12
V.V. Achates 8 4 1 3 13 17 13
SV Milsbeek 8 4 1 3 13 18 17
Achilles Reek 8 4 0 4 12 17 16
Toxandria 8 4 0 4 12 14 18
Festilent 8 2 3 3 9 18 14
Gassel 8 3 0 5 9 15 23
SIOL 8 2 2 4 8 15 20
Juliana Mill 8 2 0 6 6 9 15
FC Uden 8 1 0 7 3 6 17
HBV 8 0 2 6 2 8 20
Stand tweede periode bijgewerkt t/m 10-03-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
Festilent 6 5 0 1 15 18 3
Hapse Boys 4 3 1 0 10 9 2
DSV 5 2 2 1 8 13 11
SV Milsbeek 5 2 2 1 8 9 8
Juliana Mill 3 2 1 0 7 5 2
SES 4 2 1 1 7 10 4
Toxandria 3 2 0 1 6 2 2
Gassel 4 2 0 2 6 6 7
SIOL 6 1 3 2 6 8 9
Estria 2 1 1 0 4 4 3
HBV 5 0 2 3 2 5 14
FC Uden 7 0 2 5 2 11 23
Achilles Reek 3 0 1 2 1 3 8
V.V. Achates 3 0 0 3 0 3 10
Stand derde periode bijgewerkt t/m 24-03-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
Estria 3 2 1 0 7 8 2
Festilent 3 2 1 0 7 8 4
SES 3 2 1 0 7 6 3
SIOL 3 2 0 1 6 4 3
Hapse Boys 3 1 2 0 5 2 1
Gassel 3 1 1 1 4 4 3
Juliana Mill 3 1 1 1 4 5 5
SV Milsbeek 3 1 1 1 4 4 4
V.V. Achates 3 1 1 1 4 6 7
DSV 3 1 1 1 4 4 5
HBV 3 0 2 1 2 7 8
Achilles Reek 3 0 1 2 1 1 5
Toxandria 3 0 1 2 1 4 10
FC Uden 3 0 0 3 0 3 6
 
Voetbaluitslagen van De Limburger worden gepubliceerd in samenwerking met Datawiresport B.V. Bij het verzamelen van de wedstrijdresultaten wordt de grootste zorgvuldigheid in acht genomen. Het blijft echter mogelijk dat er fouten in de gegevens sluipen. Meld eventuele correcties of wijzigingen betreffende de uitslagen bij Datawiresport op 036-7115100 (fax: 036-5341601). U kunt uiteraard ook mailen: uitslagen@datawiresport.nl.