overzicht
 
District Zuid 2 / 5e Klasse A / Zondag
20-04-2019Haanrade - Partij 4 - 1
20-04-2019Sylvia - SNC'14 2 - 1
20-04-2019Geertruidse Boys - RKMVC 0 - 3
20-04-2019RKSVB - Vijlen 2 - 3
14-04-2019FC Gulpen - Partij 0 - 2
14-04-2019Berg'28 - RKMVC 3 - 4
14-04-2019Rimburg - KCC'13 6 - 1
14-04-2019Haanrade - RKSVB 2 - 2
14-04-2019SNC'14 - Sylvia 4 - 1
14-04-2019Vijlen - Geertruidse Boys 4 - 1
14-04-2019FC Bemelen - SVA 3 - 1
11-04-2019SNC'14 - RKSVB 3 - 1
11-04-2019Rimburg - Partij 3 - 2
07-04-2019RKMVC - SNC'14 2 - 1
07-04-2019RKSVB - FC Bemelen 2 - 4
07-04-2019Geertruidse Boys - FC Gulpen 0 - 2
07-04-2019SVA - Rimburg 0 - 8
07-04-2019KCC'13 - Berg'28 1 - 1
07-04-2019Partij - Haanrade 1 - 0
07-04-2019Sylvia - Vijlen 0 - 4
Stand bijgewerkt t/m 20-04-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
FC Gulpen 21 15 2 4 47 79 23
Berg'28 22 12 6 4 42 63 31
RKMVC 21 12 5 4 41 55 32
FC Bemelen 20 12 3 5 39 63 28
Partij 21 12 3 6 39 50 27
SNC'14 21 11 3 7 36 47 39
Vijlen 19 10 3 6 33 43 23
Rimburg 20 9 3 8 30 41 44
Haanrade 20 8 4 8 28 36 41
Geertruidse Boys 21 7 3 11 24 48 60
RKSVB 20 5 5 10 20 32 40
KCC'13 20 4 4 12 16 24 44
Sylvia 20 2 3 15 9 25 69
SVA 20 0 1 19 1 8 113
Programma
22-04-2019 14:30 RKMVC - Rimburg
22-04-2019 14:30 Geertruidse Boys - Haanrade
22-04-2019 14:30 RKSVB - KCC'13
22-04-2019 14:30 FC Gulpen - FC Bemelen
22-04-2019 14:30 Partij - Vijlen
22-04-2019 14:30 SVA - SNC'14
22-04-2019 14:30 Sylvia - Berg'28
25-04-2019 19:00 SNC'14 - Vijlen
28-04-2019 14:30 Rimburg - SVA
28-04-2019 14:30 FC Bemelen - KCC'13
28-04-2019 14:30 Vijlen - Sylvia
28-04-2019 14:30 RKMVC - FC Gulpen
28-04-2019 14:30 RKSVB - Haanrade
03-05-2019 19:00 RKSVB - Geertruidse Boys
05-05-2019 14:30 Rimburg - Haanrade
05-05-2019 14:30 SVA - Partij
05-05-2019 14:30 Sylvia - FC Bemelen
05-05-2019 14:30 KCC'13 - Vijlen
Stand eerste periode bijgewerkt t/m 18-11-2018
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
Berg'28 8 5 3 0 18 25 8
Partij 8 5 2 1 17 25 10
FC Gulpen 8 5 1 2 16 30 13
SNC'14 8 5 1 2 16 18 18
RKMVC 8 4 3 1 15 21 13
FC Bemelen 8 4 1 3 13 24 13
Geertruidse Boys 8 4 1 3 13 25 23
Rimburg 8 4 1 3 13 14 16
Vijlen 8 3 1 4 10 21 14
RKSVB 8 3 1 4 10 14 18
KCC'13 8 2 1 5 7 13 18
Haanrade 8 2 1 5 7 12 24
Sylvia 8 1 1 6 4 13 21
SVA 8 0 0 8 0 3 49
Stand tweede periode bijgewerkt t/m 20-04-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
Berg'28 9 7 1 1 22 31 13
FC Gulpen 8 7 0 1 21 34 7
Haanrade 7 5 1 1 16 17 11
FC Bemelen 7 4 1 2 13 22 8
Partij 8 4 1 3 13 16 9
RKMVC 8 4 1 3 13 15 12
SNC'14 9 4 1 4 13 19 17
Vijlen 7 3 2 2 11 10 8
RKSVB 7 2 2 3 8 14 13
Geertruidse Boys 8 2 1 5 7 14 26
Rimburg 7 1 2 4 5 9 20
KCC'13 7 1 1 5 4 6 13
Sylvia 7 1 1 5 4 11 23
SVA 7 0 1 6 1 3 41
Stand derde periode bijgewerkt t/m 14-04-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
RKMVC 5 4 1 0 13 19 7
FC Bemelen 5 4 1 0 13 17 7
Vijlen 4 4 0 0 12 12 1
Rimburg 5 4 0 1 12 18 8
FC Gulpen 5 3 1 1 10 15 3
Partij 5 3 0 2 9 9 8
SNC'14 4 2 1 1 7 10 4
Haanrade 5 1 2 2 5 7 6
KCC'13 5 1 2 2 5 5 13
Geertruidse Boys 5 1 1 3 4 9 11
Berg'28 5 0 2 3 2 7 10
RKSVB 5 0 2 3 2 4 9
Sylvia 5 0 1 4 1 1 25
SVA 5 0 0 5 0 2 23
 
Voetbaluitslagen van De Limburger worden gepubliceerd in samenwerking met Datawiresport B.V. Bij het verzamelen van de wedstrijdresultaten wordt de grootste zorgvuldigheid in acht genomen. Het blijft echter mogelijk dat er fouten in de gegevens sluipen. Meld eventuele correcties of wijzigingen betreffende de uitslagen bij Datawiresport op 036-7115100 (fax: 036-5341601). U kunt uiteraard ook mailen: uitslagen@datawiresport.nl.