overzicht
 
District Zuid 2 / 5e Klasse B / Zondag
20-04-2019Geulsche Boys - Jabeek 2 - 3
20-04-2019IVS - Conventus'03 1 - 1
20-04-2019Neerbeek RKVV - I.B.C.'03 0 - 1
20-04-2019Susterse Boys - Urmondia 1 - 4
18-04-2019Urmondia - IVS 0 - 1
14-04-2019Amstenrade - Geulsche Boys 4 - 3
14-04-2019Conventus'03 - Urmondia 2 - 4
14-04-2019Armada - SVM 0 - 1
14-04-2019RKUVC - Neerbeek RKVV 7 - 1
14-04-2019Susterse Boys - IVS 2 - 2
13-04-2019NEC'92/vloerenboulevard - I.B.C.'03 0 - 1
11-04-2019Urmondia - Geulsche Boys 1 - 3
11-04-2019Jabeek - Amstenrade 1 - 4
07-04-2019Jabeek - Conventus'03 0 - 1
07-04-2019SVM - NEC'92/vloerenboulevard 5 - 1
07-04-2019IVS - RKUVC 0 - 7
07-04-2019Neerbeek RKVV - Amstenrade 1 - 3
07-04-2019Urmondia - Armada 0 - 0
07-04-2019I.B.C.'03 - Susterse Boys 4 - 0
05-04-2019Conventus'03 - SVM 0 - 3
Stand bijgewerkt t/m 20-04-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
RKUVC 19 16 0 3 48 81 17
SVM 19 14 2 3 44 45 23
NEC'92/vloerenboulevard 19 11 2 6 35 46 30
Amstenrade 20 11 2 7 35 46 42
Armada 19 9 4 6 31 39 27
Neerbeek RKVV 20 7 6 7 27 40 40
Urmondia 18 7 4 7 25 27 28
IVS 19 6 6 7 24 40 48
I.B.C.'03 18 6 4 8 22 28 36
Jabeek 18 5 4 9 19 26 33
Conventus'03 18 5 1 12 16 27 52
Susterse Boys 18 3 3 12 12 32 66
Geulsche Boys 19 1 4 14 7 25 60
Programma
22-04-2019 14:30 Amstenrade - Conventus'03
22-04-2019 14:30 Geulsche Boys - RKUVC
22-04-2019 14:30 I.B.C.'03 - Armada
22-04-2019 14:30 Urmondia - Susterse Boys
22-04-2019 14:30 IVS - NEC'92/vloerenboulevard
22-04-2019 14:30 Jabeek - SVM
26-04-2019 19:30 IVS - Susterse Boys
26-04-2019 19:30 Conventus'03 - Jabeek
28-04-2019 14:30 Armada - Urmondia
28-04-2019 14:30 RKUVC - NEC'92/vloerenboulevard
28-04-2019 14:30 Geulsche Boys - SVM
28-04-2019 14:30 I.B.C.'03 - Amstenrade
05-05-2019 14:30 Urmondia - Conventus'03
05-05-2019 14:30 Susterse Boys - Jabeek
05-05-2019 14:30 Neerbeek RKVV - IVS
05-05-2019 14:30 RKUVC - I.B.C.'03
Stand eerste periode bijgewerkt t/m 20-04-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
RKUVC 12 10 0 2 30 46 15
SVM 12 9 1 2 28 29 15
NEC'92/vloerenboulevard 12 8 1 3 25 26 13
Neerbeek RKVV 12 6 4 2 22 29 18
Amstenrade 12 7 1 4 22 24 23
Armada 11 4 3 4 15 21 20
IVS 11 4 2 5 14 30 27
Jabeek 11 3 3 5 12 16 17
Urmondia 10 3 2 5 11 13 18
Susterse Boys 11 3 2 6 11 26 33
Conventus'03 10 3 0 7 9 11 30
I.B.C.'03 12 2 2 8 8 15 31
Geulsche Boys 12 0 3 9 3 11 37
Stand tweede periode bijgewerkt t/m 20-04-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
RKUVC 7 6 0 1 18 35 2
SVM 7 5 1 1 16 16 8
Armada 8 5 1 2 16 18 7
I.B.C.'03 6 4 2 0 14 13 5
Urmondia 8 4 2 2 14 14 10
Amstenrade 8 4 1 3 13 22 19
NEC'92/vloerenboulevard 7 3 1 3 10 20 17
IVS 8 2 4 2 10 10 21
Jabeek 7 2 1 4 7 10 16
Conventus'03 8 2 1 5 7 16 22
Neerbeek RKVV 8 1 2 5 5 11 22
Geulsche Boys 7 1 1 5 4 14 23
Susterse Boys 7 0 1 6 1 6 33
 
Voetbaluitslagen van De Limburger worden gepubliceerd in samenwerking met Datawiresport B.V. Bij het verzamelen van de wedstrijdresultaten wordt de grootste zorgvuldigheid in acht genomen. Het blijft echter mogelijk dat er fouten in de gegevens sluipen. Meld eventuele correcties of wijzigingen betreffende de uitslagen bij Datawiresport op 036-7115100 (fax: 036-5341601). U kunt uiteraard ook mailen: uitslagen@datawiresport.nl.