overzicht
 
District Zuid 2 / 5e Klasse B / Zondag
10-02-2019Sanderbout - Conventus'03 1 - 0
10-02-2019Amstenrade - Armada 2 - 4
03-02-2019NEC'92/vloerenboulevard - Susterse Boys 5 - 1
03-02-2019SVM - RKUVC 0 - 6
02-02-2019Jabeek - Neerbeek RKVV 3 - 2
Stand bijgewerkt t/m 10-02-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
RKUVC 13 10 1 2 31 49 16
NEC'92/vloerenboulevard 13 10 1 2 31 41 13
SVM 13 9 1 3 28 32 24
Neerbeek RKVV 14 7 4 3 25 34 21
Armada 13 6 3 4 21 28 24
Amstenrade 13 7 1 5 21 28 29
Jabeek 12 5 3 4 18 22 16
IVS 11 4 2 5 14 34 32
Sanderbout 13 5 2 6 13 25 37
Conventus'03 12 3 0 9 9 12 33
Urmondia 9 2 2 5 8 9 17
Susterse Boys 11 2 2 7 8 24 34
I.B.C.'03 12 2 2 8 8 15 31
Geulsche Boys 13 0 4 9 4 13 39
Programma
17-02-2019 14:30 Armada - RKUVC
17-02-2019 14:30 SVM - Neerbeek RKVV
17-02-2019 14:30 IVS - Geulsche Boys
17-02-2019 14:30 NEC'92/vloerenboulevard - Amstenrade
17-02-2019 14:30 Jabeek - Urmondia
17-02-2019 14:30 Conventus'03 - Susterse Boys
17-02-2019 14:30 I.B.C.'03 - Sanderbout
24-02-2019 14:30 Sanderbout - Susterse Boys
24-02-2019 14:30 Amstenrade - SVM
24-02-2019 14:30 Geulsche Boys - I.B.C.'03
24-02-2019 14:30 Neerbeek RKVV - NEC'92/vloerenboulevard
24-02-2019 14:30 RKUVC - Urmondia
24-02-2019 14:30 IVS - Jabeek
24-02-2019 14:30 Conventus'03 - Armada
Stand eerste periode bijgewerkt t/m 18-11-2018
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
NEC'92/vloerenboulevard 8 7 1 0 22 27 6
RKUVC 8 5 1 2 16 23 12
SVM 8 5 1 2 16 20 14
Amstenrade 8 5 1 2 15 20 17
IVS 8 4 2 2 14 26 13
Neerbeek RKVV 8 3 4 1 13 20 12
Jabeek 8 3 3 2 12 13 8
Armada 8 3 2 3 11 20 17
Susterse Boys 8 2 1 5 7 18 22
I.B.C.'03 8 2 1 5 7 14 23
Sanderbout 8 3 1 4 6 14 24
Conventus'03 8 2 0 6 6 7 28
Urmondia 8 1 2 5 5 8 17
Geulsche Boys 8 0 2 6 2 6 23
Stand tweede periode bijgewerkt t/m 10-02-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
RKUVC 5 5 0 0 15 26 4
SVM 5 4 0 1 12 12 10
Neerbeek RKVV 6 4 0 2 12 14 9
Armada 5 3 1 1 10 8 7
NEC'92/vloerenboulevard 5 3 0 2 9 14 7
Sanderbout 5 2 1 2 7 11 13
Jabeek 4 2 0 2 6 9 8
Amstenrade 5 2 0 3 6 8 12
Urmondia 1 1 0 0 3 1 0
Conventus'03 4 1 0 3 3 5 5
Geulsche Boys 5 0 2 3 2 7 16
Susterse Boys 3 0 1 2 1 6 12
I.B.C.'03 4 0 1 3 1 1 8
IVS 3 0 0 3 0 8 19
 
Voetbaluitslagen van De Limburger worden gepubliceerd in samenwerking met Datawiresport B.V. Bij het verzamelen van de wedstrijdresultaten wordt de grootste zorgvuldigheid in acht genomen. Het blijft echter mogelijk dat er fouten in de gegevens sluipen. Meld eventuele correcties of wijzigingen betreffende de uitslagen bij Datawiresport op 036-7115100 (fax: 036-5341601). U kunt uiteraard ook mailen: uitslagen@datawiresport.nl.