overzicht
 
District Zuid 2 / 5e Klasse E / Zondag
24-03-2019Tongelre - HSE 3 - 2
24-03-2019HVV Helmond - VOW 4 - 2
24-03-2019VCO - Boerdonk 3 - 4
24-03-2019WHV - Nederwetten 4 - 3
24-03-2019Odiliapeel/Braks Groep - RKVV Keldonk 2 - 1
24-03-2019FC de Rakt - Rood Wit'62 0 - 0
17-03-2019VCO - SPV 0 - 6
17-03-2019HSE - WHV 0 - 7
17-03-2019Tongelre - Odiliapeel/Braks Groep 1 - 2
17-03-2019RKVV Keldonk - FC de Rakt 4 - 3
17-03-2019Boerdonk - HVV Helmond 0 - 1
10-03-2019WHV - Boerdonk 0 - 3
10-03-2019FC de Rakt - Nederwetten Gest
10-03-2019Tongelre - VCO Afg
10-03-2019HVV Helmond - HSE 6 - 1
Stand bijgewerkt t/m 24-03-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
HVV Helmond 17 12 0 5 36 52 41
Odiliapeel/Braks Groep 16 10 4 2 34 54 28
RKVV Keldonk 16 10 1 5 31 47 35
SPV 14 9 3 2 30 56 15
Rood Wit'62 16 8 4 4 28 47 25
VOW 15 8 3 4 27 48 27
FC de Rakt 16 8 2 6 26 51 28
Boerdonk 15 8 1 6 25 33 34
WHV 16 7 2 7 23 40 46
Nederwetten 13 3 3 7 12 28 39
Tongelre 18 2 3 13 9 31 61
HSE 15 2 0 13 6 30 66
VCO 15 0 2 13 2 10 82
Programma
31-03-2019 14:00 WHV - SPV
31-03-2019 14:30 Boerdonk - HSE
31-03-2019 14:30 VCO - Nederwetten
31-03-2019 14:30 RKVV Keldonk - Odiliapeel/Braks Groep
31-03-2019 14:30 VOW - HVV Helmond
04-04-2019 18:30 FC de Rakt - Nederwetten
07-04-2019 14:30 RKVV Keldonk - HVV Helmond
07-04-2019 14:30 Nederwetten - VCO
07-04-2019 14:30 VOW - Tongelre
07-04-2019 14:30 Rood Wit'62 - Odiliapeel/Braks Groep
07-04-2019 14:30 HSE - Boerdonk
07-04-2019 14:30 SPV - WHV
Stand eerste periode bijgewerkt t/m 20-01-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
Odiliapeel/Braks Groep 11 8 2 1 26 43 18
SPV 10 7 3 0 24 41 6
VOW 11 7 2 2 23 43 18
Rood Wit'62 12 7 2 3 23 38 17
RKVV Keldonk 11 7 0 4 21 36 27
FC de Rakt 11 6 1 4 19 34 19
HVV Helmond 10 5 0 5 15 21 34
WHV 10 4 1 5 13 25 30
Boerdonk 10 4 1 5 13 21 27
Nederwetten 9 2 2 5 8 19 28
HSE 11 2 0 9 6 24 44
Tongelre 12 1 3 8 6 21 44
VCO 10 0 1 9 1 4 58
Stand tweede periode bijgewerkt t/m 24-03-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
HVV Helmond 7 7 0 0 21 31 7
Boerdonk 5 4 0 1 12 12 7
RKVV Keldonk 5 3 1 1 10 11 8
WHV 6 3 1 2 10 15 16
Odiliapeel/Braks Groep 5 2 2 1 8 11 10
FC de Rakt 5 2 1 2 7 17 9
SPV 4 2 0 2 6 15 9
Rood Wit'62 4 1 2 1 5 9 8
Nederwetten 4 1 1 2 4 9 11
VOW 4 1 1 2 4 5 9
Tongelre 6 1 0 5 3 10 17
VCO 5 0 1 4 1 6 24
HSE 4 0 0 4 0 6 22
 
Voetbaluitslagen van De Limburger worden gepubliceerd in samenwerking met Datawiresport B.V. Bij het verzamelen van de wedstrijdresultaten wordt de grootste zorgvuldigheid in acht genomen. Het blijft echter mogelijk dat er fouten in de gegevens sluipen. Meld eventuele correcties of wijzigingen betreffende de uitslagen bij Datawiresport op 036-7115100 (fax: 036-5341601). U kunt uiteraard ook mailen: uitslagen@datawiresport.nl.