overzicht
 
District Zuid 2 / 5e Klasse E / Zondag
12-05-2019WHV - Rood Wit'62 3 - 4
12-05-2019VCO - RKVV Keldonk 1 - 2
12-05-2019Odiliapeel/Braks Groep - FC de Rakt 3 - 1
12-05-2019Boerdonk - Nederwetten 2 - 4
12-05-2019Tongelre - SPV 2 - 3
12-05-2019HSE - VOW 1 - 5
05-05-2019Tongelre - VCO 3 - 1
05-05-2019SPV - RKVV Keldonk 6 - 2
05-05-2019Odiliapeel/Braks Groep - VOW 5 - 2
05-05-2019Nederwetten - Rood Wit'62 0 - 5
Stand bijgewerkt t/m 12-05-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
SPV 22 16 3 3 51 81 24
HVV Helmond 22 16 0 6 48 72 49
Rood Wit'62 22 14 4 4 46 71 30
Odiliapeel/Braks Groep 22 13 4 5 43 66 39
VOW 22 13 3 6 42 71 39
RKVV Keldonk 22 12 1 9 37 60 49
Boerdonk 22 11 2 9 35 45 53
FC de Rakt 22 10 2 10 32 61 43
WHV 22 9 2 11 29 52 62
Nederwetten 22 8 3 11 27 53 65
Tongelre 23 3 3 17 12 38 72
VCO 23 1 3 19 6 19 109
HSE 22 3 0 19 -1 36 91
Programma
19-05-2019 14:30 FC de Rakt - Tongelre
19-05-2019 14:30 RKVV Keldonk - Boerdonk
19-05-2019 14:30 Odiliapeel/Braks Groep - WHV
19-05-2019 14:30 Rood Wit'62 - HSE
19-05-2019 14:30 SPV - HVV Helmond
19-05-2019 14:30 Nederwetten - VOW
26-05-2019 14:30 VOW - RKVV Keldonk
26-05-2019 14:30 Boerdonk - SPV
26-05-2019 14:30 WHV - FC de Rakt
26-05-2019 14:30 HSE - Nederwetten
26-05-2019 14:30 VCO - Rood Wit'62
26-05-2019 14:30 HVV Helmond - Odiliapeel/Braks Groep
Stand eerste periode bijgewerkt t/m 28-04-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
SPV 12 9 3 0 30 48 7
Odiliapeel/Braks Groep 12 9 2 1 29 45 19
VOW 12 8 2 2 26 46 19
Rood Wit'62 12 7 2 3 23 38 17
RKVV Keldonk 12 7 0 5 21 37 29
FC de Rakt 12 6 1 5 19 34 23
HVV Helmond 12 6 0 6 18 27 38
Boerdonk 12 5 2 5 17 25 30
Nederwetten 12 4 2 6 14 31 34
WHV 12 4 1 7 13 27 37
HSE 12 2 0 10 6 25 46
Tongelre 12 1 3 8 6 21 44
VCO 12 0 2 10 2 6 67
Stand tweede periode bijgewerkt t/m 12-05-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
HVV Helmond 10 10 0 0 30 45 11
Rood Wit'62 10 7 2 1 23 33 13
SPV 10 7 0 3 21 33 17
Boerdonk 10 6 0 4 18 20 23
VOW 10 5 1 4 16 25 20
RKVV Keldonk 10 5 1 4 16 23 20
WHV 10 5 1 4 16 25 25
Odiliapeel/Braks Groep 10 4 2 4 14 21 20
FC de Rakt 10 4 1 5 13 27 20
Nederwetten 10 4 1 5 13 22 31
Tongelre 11 2 0 9 6 17 28
VCO 11 1 1 9 4 13 42
HSE 10 1 0 9 -7 11 45
 
Voetbaluitslagen van De Limburger worden gepubliceerd in samenwerking met Datawiresport B.V. Bij het verzamelen van de wedstrijdresultaten wordt de grootste zorgvuldigheid in acht genomen. Het blijft echter mogelijk dat er fouten in de gegevens sluipen. Meld eventuele correcties of wijzigingen betreffende de uitslagen bij Datawiresport op 036-7115100 (fax: 036-5341601). U kunt uiteraard ook mailen: uitslagen@datawiresport.nl.