overzicht
 
District Nederland / Eredivisie /  
15-02-2019ADO Den Haag - PEC Zwolle 1 - 0
10-02-2019FC Utrecht - PSV 2 - 2
10-02-2019FC Emmen - ADO Den Haag 3 - 2
10-02-2019FC Groningen - Vitesse 2 - 1
10-02-2019Fortuna Sittard - Excelsior 4 - 1
09-02-2019Feyenoord - De Graafschap 4 - 0
09-02-2019VVV-Venlo - Willem II 2 - 1
09-02-2019sc Heerenveen - PEC Zwolle 1 - 1
09-02-2019Heracles Almelo - Ajax 1 - 0
08-02-2019NAC Breda - AZ 0 - 3
03-02-2019ADO Den Haag - Heracles Almelo 2 - 0
03-02-2019PSV - Fortuna Sittard 5 - 0
03-02-2019PEC Zwolle - FC Utrecht 4 - 3
03-02-2019Excelsior - Feyenoord 2 - 1
02-02-2019AZ - FC Emmen 5 - 0
02-02-2019Ajax - VVV-Venlo 6 - 0
02-02-2019Willem II - FC Groningen 1 - 2
02-02-2019Vitesse - sc Heerenveen 2 - 2
01-02-2019De Graafschap - NAC Breda 3 - 0
Stand bijgewerkt t/m 15-02-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
PSV 21 18 2 1 56 71 13
Ajax 21 16 2 3 50 72 19
Feyenoord 21 13 3 5 42 47 27
AZ 21 11 4 6 37 43 26
Vitesse 21 8 6 7 30 34 29
FC Utrecht 21 8 5 8 29 35 33
VVV-Venlo 21 8 5 8 29 29 36
Heracles Almelo 21 9 2 10 29 34 42
ADO Den Haag 22 7 6 9 27 31 42
Fortuna Sittard 21 7 5 9 26 36 42
Willem II 21 7 4 10 25 31 38
PEC Zwolle 22 7 4 11 25 27 36
FC Groningen 21 7 3 11 24 26 32
FC Emmen 21 6 6 9 24 27 47
sc Heerenveen 21 5 8 8 23 43 48
Excelsior 21 6 4 11 22 30 53
De Graafschap 21 5 3 13 18 22 50
NAC Breda 21 4 4 13 16 22 47
Programma
16-02-2019 18:30 AZ - VVV-Venlo
16-02-2019 19:45 sc Heerenveen - PSV
16-02-2019 19:45 Heracles Almelo - Fortuna Sittard
16-02-2019 20:45 Vitesse - Willem II
17-02-2019 12:15 Ajax - NAC Breda
17-02-2019 14:30 Excelsior - FC Emmen
17-02-2019 14:30 FC Groningen - Feyenoord
17-02-2019 16:45 De Graafschap - FC Utrecht
22-02-2019 20:00 VVV-Venlo - Heracles Almelo
23-02-2019 18:30 FC Utrecht - Excelsior
23-02-2019 19:45 PEC Zwolle - De Graafschap
23-02-2019 19:45 Fortuna Sittard - sc Heerenveen
23-02-2019 20:45 NAC Breda - FC Groningen
24-02-2019 12:15 ADO Den Haag - Ajax
24-02-2019 14:30 PSV - Feyenoord
24-02-2019 14:30 FC Emmen - Vitesse
24-02-2019 16:45 Willem II - AZ
01-03-2019 20:00 De Graafschap - ADO Den Haag
02-03-2019 18:30 Heracles Almelo - FC Utrecht
02-03-2019 18:30 Ajax - PEC Zwolle
02-03-2019 20:45 Excelsior - PSV
02-03-2019 20:45 Vitesse - NAC Breda
03-03-2019 12:15 AZ - Fortuna Sittard
03-03-2019 14:30 sc Heerenveen - Willem II
03-03-2019 14:30 FC Groningen - VVV-Venlo
03-03-2019 16:45 Feyenoord - FC Emmen
 
Voetbaluitslagen van De Limburger worden gepubliceerd in samenwerking met Datawiresport B.V. Bij het verzamelen van de wedstrijdresultaten wordt de grootste zorgvuldigheid in acht genomen. Het blijft echter mogelijk dat er fouten in de gegevens sluipen. Meld eventuele correcties of wijzigingen betreffende de uitslagen bij Datawiresport op 036-7115100 (fax: 036-5341601). U kunt uiteraard ook mailen: uitslagen@datawiresport.nl.