overzicht
 
District Nederland / Keuken Kampioen Divi /  
15-02-2019Jong AZ - FC Den Bosch 0 - 0
15-02-2019TOP Oss - Telstar 1 - 0
15-02-2019Roda JC - SC Cambuur 1 - 0
15-02-2019Go Ahead Eagles - NEC 4 - 4
15-02-2019FC Eindhoven - Jong Ajax 1 - 1
15-02-2019MVV - Jong FC Utrecht 4 - 2
15-02-2019RKC Waalwijk - Almere City FC 0 - 1
15-02-2019FC Dordrecht - Sparta 1 - 4
15-02-2019FC Volendam - Helmond Sport 1 - 0
11-02-2019Jong Ajax - Roda JC 5 - 1
11-02-2019Jong FC Utrecht - Go Ahead Eagles 2 - 4
08-02-2019Helmond Sport - FC Dordrecht 1 - 2
08-02-2019FC Eindhoven - Jong PSV 1 - 2
08-02-2019Telstar - RKC Waalwijk 0 - 3
08-02-2019Almere City FC - Jong AZ 2 - 0
08-02-2019TOP Oss - MVV 1 - 3
08-02-2019FC Den Bosch - FC Volendam 1 - 1
08-02-2019Sparta - FC Twente 0 - 3
08-02-2019SC Cambuur - NEC 1 - 1
04-02-2019Jong AZ - SC Cambuur 2 - 1
04-02-2019Jong PSV - TOP Oss 3 - 1
01-02-2019FC Twente - Helmond Sport 4 - 1
01-02-2019Roda JC - Almere City FC 1 - 2
01-02-2019NEC - Jong FC Utrecht 4 - 1
01-02-2019Go Ahead Eagles - FC Eindhoven 0 - 1
01-02-2019MVV - Telstar 2 - 0
01-02-2019RKC Waalwijk - FC Den Bosch 2 - 1
01-02-2019FC Dordrecht - Jong Ajax 3 - 3
01-02-2019FC Volendam - Sparta 2 - 2
Stand bijgewerkt t/m 15-02-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
FC Twente 24 17 2 5 53 49 24
FC Den Bosch 25 14 6 5 48 44 26
Go Ahead Eagles 25 14 5 6 47 46 31
Sparta 25 12 9 4 45 50 30
Jong PSV 24 12 7 5 43 56 41
Roda JC 25 12 5 8 41 44 36
MVV 25 11 6 8 39 34 31
RKC Waalwijk 25 12 2 11 38 38 35
TOP Oss 25 11 5 9 38 31 29
Jong Ajax 25 11 4 10 37 50 41
Almere City FC 25 11 4 10 37 38 41
FC Eindhoven 25 10 5 10 35 32 30
FC Volendam 25 9 8 8 35 33 35
SC Cambuur 25 9 7 9 34 32 33
NEC 25 8 8 9 32 44 44
Telstar 25 7 4 14 25 25 42
FC Dordrecht 25 4 6 15 18 30 54
Jong AZ 25 3 8 14 17 29 52
Helmond Sport 25 2 8 15 14 23 43
Jong FC Utrecht 25 3 5 17 14 30 60
Programma
18-02-2019 20:00 Jong PSV - FC Twente
22-02-2019 20:00 SC Cambuur - FC Dordrecht
22-02-2019 20:00 RKC Waalwijk - FC Volendam
22-02-2019 20:00 FC Den Bosch - MVV
22-02-2019 20:00 NEC - Almere City FC
22-02-2019 20:00 Telstar - Jong Ajax
22-02-2019 20:00 FC Twente - FC Eindhoven
22-02-2019 20:00 Helmond Sport - Jong AZ
22-02-2019 20:00 Jong PSV - Roda JC
24-02-2019 14:30 Sparta - Go Ahead Eagles
25-02-2019 20:00 Jong FC Utrecht - TOP Oss
01-03-2019 20:00 SC Cambuur - TOP Oss
01-03-2019 20:00 Go Ahead Eagles - MVV
01-03-2019 20:00 Roda JC - FC Twente
01-03-2019 20:00 Almere City FC - FC Eindhoven
01-03-2019 20:00 Helmond Sport - Jong PSV
01-03-2019 20:00 Sparta - RKC Waalwijk
01-03-2019 20:00 FC Dordrecht - NEC
01-03-2019 20:00 Jong Ajax - FC Den Bosch
01-03-2019 20:00 Jong FC Utrecht - Telstar
Stand eerste periode bijgewerkt t/m 26-10-2018
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
Sparta 9 6 3 0 21 17 7
Go Ahead Eagles 9 6 2 1 20 18 8
FC Twente 9 6 1 2 19 19 8
FC Den Bosch 9 6 1 2 19 15 9
Almere City FC 9 5 2 2 17 16 9
NEC 9 4 2 3 14 16 16
Jong PSV 9 3 4 2 13 18 17
Jong Ajax 9 4 1 4 13 12 12
SC Cambuur 9 4 1 4 13 11 11
MVV 9 3 4 2 13 10 11
TOP Oss 9 3 3 3 12 10 8
Telstar 9 4 0 5 12 12 16
FC Volendam 9 2 5 2 11 10 11
Jong AZ 9 1 6 2 9 13 15
FC Eindhoven 9 2 3 4 9 7 10
Roda JC 9 2 3 4 9 9 14
Jong FC Utrecht 9 1 3 5 6 10 20
RKC Waalwijk 9 1 2 6 5 7 13
FC Dordrecht 9 1 2 6 5 10 17
Helmond Sport 9 0 4 5 4 10 18
Stand tweede periode bijgewerkt t/m 13-01-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
FC Den Bosch 9 6 3 0 21 20 8
Roda JC 9 6 1 2 19 20 9
FC Twente 9 6 0 3 18 15 11
Jong PSV 9 5 2 2 17 25 14
Jong Ajax 9 5 1 3 16 21 13
FC Eindhoven 9 5 1 3 16 15 12
FC Volendam 9 5 1 3 16 14 13
TOP Oss 9 5 1 3 16 11 10
Sparta 9 4 3 2 15 21 12
RKC Waalwijk 9 5 0 4 15 16 16
Go Ahead Eagles 9 4 1 4 13 10 13
SC Cambuur 9 3 3 3 12 13 14
Telstar 9 3 2 4 11 11 16
MVV 9 3 1 5 10 9 13
Helmond Sport 9 2 2 5 8 9 12
Jong FC Utrecht 9 2 2 5 8 13 18
Almere City FC 9 2 2 5 8 11 22
NEC 9 2 1 6 7 13 17
FC Dordrecht 9 1 2 6 5 10 21
Jong AZ 9 1 1 7 4 9 22
Stand derde periode bijgewerkt t/m 15-02-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
MVV 5 4 1 0 13 14 5
FC Twente 4 4 0 0 12 11 2
RKC Waalwijk 5 4 0 1 12 11 4
Jong PSV 4 3 1 0 10 10 5
FC Eindhoven 5 3 1 1 10 8 4
Almere City FC 5 3 0 2 9 7 6
Go Ahead Eagles 5 2 2 1 8 11 9
FC Volendam 5 2 2 1 8 8 7
NEC 5 1 4 0 7 11 8
Roda JC 5 2 1 2 7 11 11
FC Dordrecht 5 2 1 2 7 8 11
Sparta 5 1 3 1 6 9 9
FC Den Bosch 5 1 2 2 5 5 5
Jong Ajax 5 1 2 2 5 11 12
SC Cambuur 5 1 2 2 5 4 5
Jong AZ 5 1 1 3 4 4 10
TOP Oss 5 1 1 3 4 4 10
Telstar 5 0 2 3 2 2 8
Jong FC Utrecht 5 0 0 5 0 6 15
Helmond Sport 5 0 0 5 0 2 11
 
Voetbaluitslagen van De Limburger worden gepubliceerd in samenwerking met Datawiresport B.V. Bij het verzamelen van de wedstrijdresultaten wordt de grootste zorgvuldigheid in acht genomen. Het blijft echter mogelijk dat er fouten in de gegevens sluipen. Meld eventuele correcties of wijzigingen betreffende de uitslagen bij Datawiresport op 036-7115100 (fax: 036-5341601). U kunt uiteraard ook mailen: uitslagen@datawiresport.nl.