Voetbaluitslagen
Zuid 2
Derde klasse D
Zondag

06-06-2022 United - Excellent 1 - 5
06-06-2022 Groesbeekse Boys - Ysselsteyn 4 - 0
06-06-2022 EGS'20 - Melderslo 2 - 4
06-06-2022 Boekel Sp. - Vitesse'08 2 - 0
06-06-2022 Rood Wit - Germania 3 - 1
06-06-2022 SV de Braak - Hapse Boys 2 - 1
Stand bijgewerkt t/m 06-06-2022
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
Boekel Sport 24 18 4 2 58 58 16
Groesbeekse Boys 24 18 3 3 57 68 21
Melderslo 24 15 8 1 53 51 24
Handel 24 12 7 5 43 37 25
Excellent 24 13 3 8 42 62 34
EGS'20 24 12 3 9 39 49 33
Rood Wit 24 8 3 13 27 34 52
Ysselsteyn 24 7 5 12 26 28 39
United 24 8 2 14 26 36 51
Vitesse'08 24 8 1 15 25 36 59
SV de Braak 24 5 3 16 18 25 59
Hapse Boys 24 4 5 15 17 26 48
Germania 24 3 3 18 9 26 75
Stand eerste periode bijgewerkt t/m 24-03-2022
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
Boekel Sport 12 10 2 0 32 34 9
Groesbeekse Boys 12 9 1 2 28 29 10
Melderslo 12 8 4 0 28 26 9
Handel 12 8 2 2 26 18 9
Excellent 12 6 2 4 20 24 17
EGS'20 12 6 0 6 18 31 19
Vitesse'08 12 5 1 6 16 22 27
United 12 4 2 6 14 18 24
Rood Wit 12 4 2 6 14 17 24
Germania 12 3 1 8 10 17 35
Ysselsteyn 12 2 2 8 8 9 19
SV de Braak 12 2 2 8 8 12 33
Hapse Boys 12 0 1 11 1 10 32
Stand tweede periode bijgewerkt t/m 06-06-2022
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
Groesbeekse Boys 12 9 2 1 29 39 11
Boekel Sport 12 8 2 2 26 24 7
Melderslo 12 7 4 1 25 25 15
Excellent 12 7 1 4 22 38 17
EGS'20 12 6 3 3 21 18 14
Ysselsteyn 12 5 3 4 18 19 20
Handel 12 4 5 3 17 19 16
Hapse Boys 12 4 4 4 16 16 16
Rood Wit 12 4 1 7 13 17 28
United 12 4 0 8 12 18 27
SV de Braak 12 3 1 8 10 13 26
Vitesse'08 12 3 0 9 9 14 32
Germania 12 0 2 10 2 9 40
Voetbaluitslagen van Mediahuis Limburg worden gepubliceerd in samenwerking met VoetbalMedia BV. Bij het verzamelen van de wedstrijdresultaten wordt de grootste zorgvuldigheid in acht genomen. Het blijft echter mogelijk dat er fouten in de gegevens sluipen. Meld eventuele correcties of wijzigingen betreffende de uitslagen bij VoetbalMedia via een email : uitslagen@archimedict.nl.
zondag